Arda Turan Barcelona'da?

Adam şaka maka 41 milyon € bonservis bedeliyle Barcelonaya transfer oldu.
Ahmet Çakar birkaç yıl önce Ardayı Nou Camp a seyirci olarak bile almazlar demişti ama o Ali Sami Yen stadında top toplarken önce Nou Camp'ta Barcanın rakibi olarak önce şampiyonluk yaşadı bugün de dünyanın en büyük 2-3 kulübünden birisi olan Barcelona'ya Türkiye'de yetiştikten sonra rekor ücretle transfer oldu ve Türk futbol tarihinin şuanda En pahalı futbolcusu oldu. Düşüncelerinizi alalım

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay top oyniyamicak inş bize kiralanir (gs)

0|0
    0|0
    • :D inşallah ben de bekliyorum öyle bişey. Ama trasferde öğrenecek çok şeyimiz var. Arda yı Atletico ya 12 milyona sattık onu da taksitle ödemelerine ses cıkarmadık parca pincik oldu yeri de dolmadı. Atletico 41 milyon kazandı adamdan yıllardır aldığı verim de cabası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında var ya ben bir kız olarak bunu yazıyorum ama goruyom yanı neyse diyeceğim o ki alt yapılarda küçük şehir takımlarında dayısı amcası yok diye hor gorulen nice ardalar hakan sukurler yatiyo bence herşeyden önce buna bir çare bulunması lazim
    Not: Ardaya saygi duymadan da anten taksin :)

0|1
    0|0
    • çok geç geldin eig seçebileceğim bir görüştü :D onu da geçtim sokak aralarında dolaşsalar ne yetenekler var hiç keşfedilmemiş bir maden gibi. mahallede kıcını kaldırıp gidemeyen kücük cocuklar kulüpte oynuyorlar ama avrupalı eleme yapıyor aralarında seçme yapıyor bizde herkes oynayabiliyor minik takımlarda parayla sonucta

• Nelere şahit oldum nelere :) ve emin ol mahallemde bugün citye imza atan enes unaldan kat kat iyileri var ama kader

• aynen öyle yapcak bisey yok malesef. Hala Türk futbolunun marka değeri deyip dursun bizim mallar :D bu işten anlayan maaşlı eleman al görev ver şehir şehir mahalle mahalle gezip keşif yapın diyeceksin gezip yetenek bulsunlar işleri ne :D

• Çok iyi.

0|1
    0|0
  • Türkiye için büyük bir adım ama barca için küçük.

0|1
    0|0
  • İyi oldu :D

0|0
    0|0
  • Çoh iyi oldu güzel oldu

0|1
    0|0
  • Nuriye benzemez inşallah

0|0
    0|0
    • inşallah :D ama bence kendisine sadece Rakitic i rakip seçse iyi olur cünkü ne Messiyi kesebilir ne Neymarı ne de İniestayı :D en zayıf halka Rakitic gibi görünüyor buna rağmen o bile çok zor. :D İnşallah beklentilerin üzerine cıkar

• Bencede ama hamiti de biliyoruz

• Hamit çok şanssızdı ağır bir sakatlık geçirdi uzun süre formadan uzak kalırsan o takımlarda formayı tekrar almak çok zor :D

Erkekler Ne Diyor 7

• hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • İlk 11 e yerleşmesi şart

0|0
    0|0
  • hoşgeldin arda demişler gördüm, helal olsun...

0|1
    0|0
  • 34 milyon euro yanlışın var şampiyonlar ligine giderse barca 41 oluyor

0|1
    0|0
    • sence barca Şampiyonlar Ligine gitmesi ihtimal olan takım mı kesin olan takım mı :D

• o değilde ahmet çakar ikinciye g-t oldu

• sadece o mu :D Sneijder bir maçta 3 gol atamaz diyen Sergen
      Schalke GALATASARAY ın üzerinden tır gibi geçen Ümit Özat :D
      yine GS Schalkede Drogba Burak Sneijder 3 lüsüyle oynarsa fark yer diyen Sergen ve daha niceleri :D

• Hakkıyla geldi, forma şansı bulursa iyi işler yapacaktır

0|0
    0|0
    • bence gerçekçi olmak gerekirse Rakitic dısında kimseyi kesemez gibi geliyor

• Diyecek fazla söze gerek yok Mili Gururumuz Arda Turan

0|0
    0|0
  • Ahmet çakara kapak olsun kardeşim ;) :)

0|0
    0|0
    • eyyamcı ahmet :D GS ve Arda hakkında felaket tellallığı yapıp da g*t olan spor yorumcuları okadar fazla ki bu 41 milyonluk flaş transferin kapağı hepsine yeter :D sıkalım da hava almasınlar :D

• Aynen adam hakikatli konuşuyor :) ne kadar fenevli de olsa

• aynen demek ki yapılabiliyor :D

Yükleniyor... ;