Robben bayern den Fenerbahçeye gelir mi sizce?

Fenerbahçe 4 yıl için 25 milyon € önermiş sponsorlar ferit Şahenk ve acun ılıcalı. Gelirse Fenerbahçe avrupada neler yapar

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Bence gelebilir yani sonuçta dünyaca ünlü Nani geldi o da gelebilir

0|1
    0|1
    • Ama takım baştan aşağı yenilendi iyi oldu gibi ama bir de onların alışma Süreleri var yani Diego'ya bak ne yaptı ki bu sene o da dünyaca ünlüydü. İnş alışma Süreleri zor olmaz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kisisel dusuncem acik solemek gerekirse grlmez nanı podolski gibi oyuncularda cok iyi ama robben daha erken.

0|0
    1|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • Acun bak çok zeki adam önerdiyse inşallah gelir, şampiyonluk istiyoruz

0|0
    0|0
  • keske gelse ama imkansız

rvp gelecek
    roben yerine

maicon ozan guarini alirlar ama guarin ikna olmuyormus

0|0
    0|0
  • Anasını ağlatır ortalığın. Bende fenerbahçeliyim detayları duydum. Gelmez diye düşünüyordum ama Acun var işin içinde ondan sonra Nani geldi RVP konuşuluyor. Onlardan etkilenip geledebilir.

0|0
    0|0
  • Avrupa lisansı alan takımlarda bir iş adamı kendi parasıyla transfer yapamıyor. Ancak kulübün hisselerini satın alabilirse kendi parasıyla yapabilir yani senin dediklerin artık yok
    Ayrıca Uefa artık gelir gider dengesinide önem veriyor mesala sen 100 milyon para harcadin karşılığında sportif olarak hiçbir gelir veya kazanç elde edemezsen Uefa senin tepene biniyor

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum geleceğini ben galatasaraylıyım ama gelmesini isterim ligimizde böyle yıldız oyuncular görmek isterim :)

0|0
    0|0
  • Süper olur, ancak şu durumda kanattaki alternatifleri bayağı arttı, alırsa kimleri gönderecek?

0|0
    0|0
  • isterdim ama zor

0|0
    0|0
  • gelse ne gelmese ne. parayı kazanan futbolcular. taraftara şeyin başı düşüyo. siz niye bu kadar dert ediyonuz ki. bırakın kim gelirse gelsin, kim giderse gitsin...

0|0
    0|0
  • Fena coşar hem fenerin hisseleride tavan yapar gelecek inanıyoru bayernde kalamaz buraya yazıyorum persie geldikten sonra goruşlerini alacak hoydonk kuyt persie anlatınca dayanamayıp gelecek 😊

0|0
    0|0
  • offf bu ağır oldu güç kaynağı patliyacak yeminle

0|0
    0|0
  • Bu sene gelmez ama seneye olabilir belki ara donemde

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • gelmez deli mi