Sevgilinize yalan söylediğinizde oldu da söylediniz ne düşünürsünüz sonrasında....

saf ya her şeye inanıyo mu dersiniz yoksa oh be durumu kurtardık yada kesin inanmadı falan diye mi korkarsınız yani kısacası inansa ne düşünürsünüz inanmasa ne düşünürsünüz vicdan azabı çekermisiniz

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Vicdan azabı çeker itiraf ederim, sonucuna katlanırım. Yoksa peşimi bırakmaz yalan. Yalan yalanı doğurur. Fakat en iyi çare olarak yalan söylemeyi gerektirecek şeyler yapmamak. Bunu unutmadığın sürece problem olmaz...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• en geç iki saat sonra arayıp doğrusunu söylüyorum. içim rahat etmiyor yoksa her türlü yalanı yediririm yani sorun olmaz da

0|0
    0|0
  • Ben soyleyemem ya anlar hemen o yuzden dusunmem bile :)

0|0
    0|0
  • Bilmem bi günlüğüne sevgilim olursan bende sana yalan söyler ve sende yersen o zaman hemen akabininde yorumumu paylaşırım :)

0|0
    0|0
  • cok kötu bır psıkolojı sucluluk yalanın ortaya cıkması korkusu

0|0
    0|0
  • yalanı söylerim ve kendim bile o yalana inanırım bu konuda gerçekten iyim karşımdakine kabahat bulmam

0|0
    0|0
  • yalanlar ilişkiyi zedelemeye başlar...

1|0
    0|0
  • genelde söylemedim.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemek istesem bile pek beceremem anlaşılır.tenezzül etmem :)

0|0
    0|0
  • küçücük yalan tüm güveni bitirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vicdan azabı çekerim... Zaten sonra doğrusunu söylerim... Hiç beceremem yalan söylemeyi... Ve bir yalan diğerini çağırır bu yüzden kullanmamak lazım...

0|0
    0|0
  • Vicdanım şahit değil mi buna,en önemlisi de Allah:)?

Hala vicdanım varsa,tabi ki üzülürüm kandırdığıma ama kimseyi kandırmak istemem/aldatan aldanır.

0|0
    0|0
  • Yalan söylediğim için pişman olurum :)

1|0
    0|0
  • takıcam bı yalnı soylemem.

0|0
    0|0
  • "Durumu kurtardık!Oh be!"...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;