Hiç kötü düşündünüz mü?

Her insanın hayatında kötü, yolunda gitmeyen zor zamanları olmuştur. Hiç çaresiz kaldığınızı, intiharı düşündüğünüz oldu mu?

0|0
1521

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç o kadar ciddiye almadım hayatı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Ağustosta ağır bi depresyon geçirmiştim. Tabii anti depresanları dayayınca kendime intihar düşünceleri oluşmaya başladı. Ama intihar edenin gerçek dünyada yeri olur mu bilemem.

1|0
    0|0
  • aklima hafiften geldi bi kac kez ama zihnime gelip carpan daha sonra defolup giden fikirlerden biri olarak geldi. yoksa intihar edeyim seklinde degil. Allah oyle pis bir durumun aklimiza dahi gelmesinden korusun bizi ve ailemizi ve neslimizi ve tum muslumanlari ve ve ve diye devam ediyor

0|0
    0|0
  • Çaresizlikten Allah'a sığınırım Rabbim kimseyi o duruma düşürmesin..

0|0
    0|0
  • olmaz mı ? geçen aya kadar her gece deli gibi içki içip ilaç alıyordum(ilaçlar ise öyle böyle değil xanax ve diğer yeşil recete ile satılanlardan) , tam cesaret edemediğim için kazara görünmesini istiyordum ( kimi kandırıyorsam) tam 2 hafta ugraştım bunun için iki haftada haddinden çok fazla içtim sonra karaciger yetmezliğinden ölürüm böyle giderse diye ilaçları bıraktım şimdi hala içiyorum bekliyorum yavaş ama eğlenceli hiç olmazsa

0|0
    0|0
  • evet malesef olmuştu iyiki yalnış tercih yapmamışım

0|0
    0|0
  • manik depresif iken neler düşündüğümü tahmin bile edemezsin..

0|0
    0|0
  • içinden cıkamadım napsam nasıl yol bulsam dedigim oldu ama intihar demedim ama cok kötü beter oldugum oldu ki arada hala oluyo.

0|0
    0|0
  • Yenildiğim zamanlar oldu ama hiç vazgeçmedim. Vazgeçmediğim için de asla kaybetmedim. Yenildiğinde değil vazgeçtiğinde kaybedersin.

0|0
    0|0
  • Olmadi cok sukur

0|0
    0|0
  • malmıyım ben intihar edeyim.

0|0
    0|0
  • Çaresizseniz çare sizsiniz.

0|0
    0|1
  • düşünmüşümdürde ALLAHa sığınmak varken intiharda neymiş diyip o düşüncede vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • yok Allah ıma inandığım sürece olmayacak ins..

0|0
    0|0
  • 1 kaç defa oldu, sonrasında geçiyor...

0|0
    0|0
  • Ergenlik zamanımda düşünmüştüm bir kere öyle saçmalık.

0|0
    0|0
  • hemde çok hemen hemen hergün ölmeyi düşünüyorum ama yapmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • çocukkan babam bana kızdığında düşünürdüm ara sırada ne kadar güzel günler miş o günler :)

0|0
    0|0
  • intihar değil de savaş çıktığında şehit olmak için askere gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • şu günlerde yogun bi şekilde hemde .işsizim sevgilim yok yanlzıım :(

0|0
    0|0
  • olduda boşverrr intiharda bir boşvermişlik ve sallamamazlık demektir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• olmaz mı yaa ben niye hüngürellayım sanıyosunn :) içinden çıkamadığım kadar bunaldığım günler oldu benim. üni hazırlık yıllarım. üni hayatında. bi bakıyorum ki geçmiş gitmiş. hayret ediyorum o günlerde düşündüklerime. neler geçmemiş ki bugünler de geçip gidecek...

1|0
    0|0
  • trafik kazası geçirdikten sonra hayatın anlamsız olduğu düşündüm hırsımı kaybettim. intiharı ne zaman düşünsem Allah tarafından birileri çıktı karşıma o düşünceyi unutturdu. Yalnız bu insanların izi nedense kayboldu. Bu dünyada çözülemeyecek bir şeyin olmadığını anladım. Sadece ölüme çare yok arkamda bırakacağım insanları üzmeme için bu düşüncede vazgeçtim.Allahıma sığınıyorum ne zaman başım sıkışsa meleklerden yardım istiyorum ve inanıyorum sakın umutsuz olma yaşamayı sen de başaracaksın

1|0
    0|0
  • evet düşündüm bir kaç kere.Sonra herşey çok güzel olacak dediler ve kandırdılar beni.Çok güzel olmasa da buna da şükür.Hayat ,yaşamak herşeye rağmen güzel

1|0
    0|0
  • Çok kötü düşündüğüm zamnlar oldu fakat intiharı hiç aklıma bile getirmedim."Canım çok tatlıdr da" :D:D

1|0
    0|0
  • Düşünmüştüm. Hatta denemiştim de ama beceriksizliğim üzerimdeydi, ölemedim :D İyi ki de ölememişim... Bence hiç deneme. Kimse ya da hiçbir şey için değmez. İnan bana... ;)

0|0
    0|0
  • Evet çaresiz kaldığım güçsüz hissettiğim oldu.Ama intiharı hiç düşünmedim.Bir ölüm borcumuz var ama ölüm sayıflıktır kolayı seçmektir.

0|0
    0|0
  • şuan bende oyle bı donemde gıbıyım canım sıkkın hıcbırsey yolunda gıtmıyor ama geleceken umıdımı hıc kesmem hayat boyle ınıslı cıkıslı :)

0|0
    0|0
  • Çaresiz olduğumda intiharı düşünmedim de beni çaresizliğe sürükleyen insanı öldürmeyi çok düşündüm.Sadece düşündüm ama masumca bir şeydi :))

0|0
    0|0
  • intihar değil de cinayet olabilir :D tövbe allah

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • şuan o anlardan birindeyim. sabır sabır sabır.

0|0
    0|0
  • Asla öyle bisey düsünmem

0|0
    0|0
  • Evet. Bizzat kendi evimi ateşe verdim. Ama kurtarmışlar.

0|0
    0|0

• son bir haftadır naptıgımı sanıyorsun?

(bir hafta önce denedim )

sen?

0|0
    0|0
  • düşünmüştüm yapmıştım ve ne kadar malca olduğunu anlamıstım

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;