Cimbom için çıldırın

Bakalım kimler var çıldırmış olan?

Herkez sanıyordu fener alicak bende ama demek iymiş takımız

Güncellemeler:
Görüsüm bekir kendi kaelerin atmasaydi goal o bize gelirdi hata yapdida ogle yirttik 2:1

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• sonuç belliydi , çıldırın çıldırııın cimbom için çıldırıııııııın :)

2|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• heheh cok mutluyuz arkadasım m cokkk:DD yasasın selcuk:P

1|2
    0|1
  • ben fenerliyim ama gsnin alacağından emindm ve ölede oldu..sampiyonluğuda alcaklar yine:(

4|1
    1|2
  • Sızımde basınızda öyle bu adam olsaydı,en ıyı oyuncunuzu yollamış olsaydınız emınım 2-1lık farktan fazlası olurdu.ayrıca arkadaşım sen nasıl Galatasaraylısın ne demek Fenerbahçe alırdı?

1|2
    1|2
  • Sen nasıl cimbomlusun ya ne demek fener alacaktı

1|4
    4|1
  • galatasaray alır bu maçı dedik aldı :D:D:D:D:D

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Cim bom bu dedik.Alır maçı dedik.Fener falan iplemez dedik,İmparatorumuz var dedik...Kulak asmadınız.Alın işte sonuç.Sonuç biryana fenerin pozisyonu bile yok

2|2
    0|1
  • federasyondan fernerbahce'ye mujde!

futbol federasyonu yeni yurutmeliginin 124 no.lu talimatnamesinin b. bendine gore:

"1.ayni sehrin iki takimini karsi karsiya getiren musabakalarda taraflarin kendi kalelerine attiklari goller sayilmaz.

2.yenilen takim taraftarlari agliyor ve gercekten cok uzgun gorunuyorlarsa kazanan takima 3 puan yerine 1 veya 2 puan verilip kalan puanlar uzgun taraftarlarin destekledigi takima verilir."

0|0
    0|0
  • çıldırmaya devam?

0|0
    0|1
  • buün iddaa da GS ye bütün varımı yoğumu bastım ev arsa araba ne varsa baba elinde 8 atarla macı izledik şu an omuzlarında geziyorum hayırlı evlat seçildim

1|1
    0|0
  • koyu bir galatasaraylıyım iddada 10 bin lira galatasaraya basmıstım yanıltmadıgı için sagol galatasarayım her zaman her yerde en büyük GALATASARAY

1|1
    0|0
  • Galatasarayımız aldı Günlerden GALATASARAY . . . .

2|1
    0|1
  • GALATASARAY ALLAH ınıza kurban sizin

1|2
    1|0
  • Tabi ki yeneceğiz ama takımına güvenmemen kötü.

1|1
    0|0
  • ayva çiçek açmış yaz mı gelecekkk... fener tt arena ya nası... :D

2|0
    0|0
Yükleniyor... ;