Kazayla bunu yaşadınız mı? özellikle erkeklerin düşüncesi lazım

hoşlandığınız kişiyle bir kaç defadan fazla

kazayla göz göze geldiniz mi hiç? bu size ne düşündürdü?

1)onu size aşık mı düşünürsünüz

2)yoksa göz göze gelmek sizi aksine mutlu mu eder

3)yoksa karizma gitti mi dersiniz

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• benden hoşlandıgını düşünürüm ve heyecanlanırım :) ama tabi bakıştan bakışa fark var...

0|0
    0|0
    • biz onunla bir kac defa bakistik. daha dorusu o bana gizli bakiyordu ben fark ettim dikkatimi cekti ve bende aciktan baktim bakismak amacli.oda gzunu kacirmadi bakti.sonra herdefasinda bakamiyor gozlerini kacirmaya basladi ama bu olaydan sonra bende bakmamaya basladim. ikimizde bakmamaya calistigimiz halde artik gozlerimiz yanlizlikla kesisr oldu ornegin drse girerim kapidan gozleirm kesisr onu aramaya firsat yokken oda iceriye kim girecegini bilmeden bakar kapiya mesela. bu durumda o ne dusunurŞikayet Et

• maşallah bi bakışma furyasıdır aldı başını gitmiş :) ben içinden cıkamadım inan ki... hoşlanıyordur heralde:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• eğer ben bakmıyorsam onunla ilgili hoşuma gitmeyen birşeyler duymuşumdur. Öyle bir bakışma olsa ben kısa süre sonra bir şekilde yaklaşır merakımı gideririm.

Birşeyler olacaksa kız konuşmak isterse oturduğu yerden kalkar seni sakin bir köşede bekler, erkeğe gel konuşabiliriz mesajıdır bu.

Veya masada tek oturuyorsa sinyal gönderebilir yanına oturması için.

Senin bahsettiğin acemi ilişkiler için geçerli. Ama dağdan inme gibi de ne bakıyon benden mi hoşlanıyon diye girersen kız da hayır der hem rezil olursun hem de kendini güldürürsün :)

0|0
    0|0
  • KARSILIKSIZ SEVDIM 2 KEZ GOZ GOZE GELDIM AMA BENIM DUSUNCEM ONU SEVIODU ONUN DUSUNCESI ARKADAS OLARADI SONUC OLARAK HER ERKEGIN MUHAKKAK HOSUNA GIDER GOZ GOZE GELMEK AMA BAZI EGOSU YUKSEK ERKEKLER BUNU YAPARLAR AMA BAKMIOMUS GIBI DAVRANIRLAR KENDILERINI AGIR SATARLAR...1. SORUNA EVET KIZI KENDINE ASIK SANIOSUN 2. SORUNA ISE SEVDIGIN KSININ SANA BAKMASI DEMEK YUREGININ ERIMESI GIBI BIRSEY DEMEK 3. ASKDA KARIZMA MI OLUR ASKDA GURURMU OLUR SALACAKSIN GONLUNUN KOSAN KANATLI KELEBEKLERINI YURU BE KIM TUTAR SENI DIYECEKSIN ASK BAMBASKA BIRSEYMIS KARSILIKLIOLDUGUNDA TABIKI

0|0
    0|0
    • en basta o bana gizli bakiyordu ben fark ettim dikkatimi cekti ve bir gun bende aciktan baktim bakismak amacli hisimi belli etmek icin.oda gzunu kacirmadi bakti.bu olay sonrasi herdefasinda bakmiyor gozlerini kacirmaya basladi bende uzuldum artik bakmamaya basladim.ikimizde bakmamaya calistigimiz halde artik gozlerimiz yanlislikla kesisr oldu ornegin drse girerim kapidan gozleirm kesisr aramadigim halde. oda iceriye kim girecegini bilmeden bakar kapiya yanlis goz goze geliriz.ne dusunur ki snce

• arkadas teklfii yolladim sana orda bi sorum var ona cevap yazabilkirmisin peki? yani burda soyleidgin syeleirde goz onunde bulundurarak? senin dusuncelerin mantikli ve zekice geldi ve senden yorum istiyorum sakincazsi yoksa

• seni ekledim

• bunları konuşmadan asla anlayamayız

0|0
    0|0
    • ama simdi ilk once senin dikkatini bi kiz cekse sonra bi kac hafta sora bu kiz seninle bakismak istedigini gorsen ve sende karsilik versen ama ondan sonra onuher gordugunde bakmamak istemenin sebebi ne olabilr? yani ben yapmam deme ama hani boyle oldusa sence neden erkek bakmaz sonra kizda erkek bakmadi diye bakmayinca artik tesadufe goz goze gelseniz: kiz kasten bakiyor mu sanarsin yoksa hosuna mi gdier yoksa kiz beni bakarken yakaladi cool olamadim yaa dermisin ?

• Aşk'ın kazası olmaz, eğer gerçekten bakışları ben seninim diyorsa, gider konuşurdum.

1)Hayır

2) Duruma Göre

3) Karizma gitmesini bilseydi, sevgi gönlümde olmazdı.

0|0
    0|0
    • biz onunla bir kac defa bakistik. daha dorusu o bana gizli bakiyordu ben fark ettim dikkatimi cekti ve bende aciktan baktim bakismak amacli.oda gzunu kacirmadi bakti.sonra herdefasinda bakmiyor gozlerini kacirmaya basladi bende uzuldum artik bakmamaya basladim . ikimizde bakmamaya calistigimiz halde artik gozlerimiz yanlislikla kesisr oldu ornegin drse girerim kapidan gozleirm kesisr onu aramaya firsat yokken oda iceriye kim girecegini bilmeden bakar kapiya mesela. bu yanlislardn ne dusunur?

• Bence bu kesişmelerde duygu arıyorsan, çık karşısına ve gönlünden geçenleri aktar. En azından düşüncelerini sorgular ve ona göre hareket edersin.

"Bana kalırsa o da senin gibi tedirgin, ne yapması gerektiğini bilmiyor olabilir."

• komplike bir durum :) potansiyel olarak her erkek muhtemel her kızdan hoşlanır yeter ki kemik atılsın... (bir çok erkek kızacaktır ama durum böyle.) hal ve hareketlerine bakarak anlamak mümkün ama evveliyatını bir bilinmez olduğu için alacağın cevaplarla şuaibeli bir kısır döngü içine düşebilirsin dikkat diyorum

0|0
    0|0
    • biz onunla bir kac defa bakistik. daha dorusu o bana gizli bakiyordu ben fark ettim dikkatimi cekti ve bende aciktan baktim bakismak amacli.oda gzunu kacirmadi bakti.sonra herdefasinda bakamiyor gozlerini kacirmaya basladi ama bu olaydan sonra bende bakmamaya basladim. ikimizde bakmamaya calistigimiz halde artik gozlerimiz yanlizlikla kesisr oldu ornegin drse girerim kapidan gozleirm kesisr onu aramaya firsat yokken oda iceriye kim girecegini bilmeden bakar kapiya mesela. bu durumda o ne dusunur

• söyleyeceklerim korkuturrr seni biricik bu saatten sonra :) aşıksın aşıksında nasıl kafam basmıyo şimdi 27 yaşındasın ve beynim durdu şimdi :D

• lutfenn :(( ihtiyacim var ama benim asik olmamla degil lutfen o soruya cevap ver... hadi ben asigim egrcekleri goremiorum gozumun onunde bi perde var.. bari temis bir sekilde gorebilen biri olarak yaz.. da korkutur derken cok mu vahim :S:?

• tabiki de 2 çünkü aşk için göz göze gelmek yetersiz ilk görüşte aşka inanırım ama bunu genellemeye asla katamam 3 yanlış hiçbir erkek karizmam gitti demez o şekilde. ama ben olsaydım eğer bir kaç göz göze gelmeden sonra baktım karşımdaki gülümsüyor olumlu adımlar atardım onla tanışırdım :)

0|0
    0|0
    • ama yanlslikla hoslandigin once bakistigin kizla goz goze geldin sen istemeden. kizda istemeden geldi bi an kesisti .kizinda sanaasik oldunu duusnurmusun yoksa yanlislikla oljmusturmu dersin birde keske gzgoze gelmeseydik kiza baktiimi anlicak dermiydin?

• tamam ya aynlis kelime hoslanti

• evet hoşlantı olarak düşünürdüm

• 1+2+3=6

6/3=2

0|0
    0|0
  • Hemen aşık olduğunu düşünmem, karizmada gitmez ama mutlu eder.

0|0
    0|0
  • kızdan hoslanıyorsam hepsi aklıma gelır... daha dogrusu aklım basımdan gıder degil 3 sıkkı dusunmeyı 3 e kadar sayamam bile...

0|0
    0|0
  • mutlu eder de keşke gözlerimi kaçırmayabilsem :)

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kişiyle sürekli gözgöze gelmek orgasmdan sonraki aldığım en büyük heyecan ve zevk ! ;)

0|0
    0|0
  • aşık oldugunu dusunmem mutlu olurum karizmam çizilmez :D

0|0
    0|0
  • karizmayı çizdirdim.

0|0
    0|0
  • bi erkek beğendiği kişiyle göz göze gelmeye çalışır. o bakımdan rahatla :))

0|0
    0|0
    • ama bu istem disi olusa yani yanlislikla? kizinda ona asik oldunu dusunurmu ? birde cool olmm gerekirdi goz goze geldim tuh dermi

• nedenn ? :(

• valla erkek milleti düşünür canım :))

• Önce Düzgün Yaz Kafam Karıştı.

0|0
    0|0
    • bir kizdan hoslaniyorsun. o kizla yanlislikla mesela basini kaldirdin kizla goz goze geldin biryere girdin bir mekana bir an goz goze geldin. kasten yapar gibi yanlislikla goz goze gelsen. ne dusunur veya hissedersin? kizda bana asik bakior bak mi dersin, kendin mutlu olurmusun gozgoze geldik y9ine yanlisliklada olsa diye yoksa karizmam gitti coool olmam lazimdi mi dersin

• Sevinirim.

• karizma gitti derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;