Regl olduğunda tahammül sınırlarımı zorluyorsun dedi, ne yapsam?

arkadaşlar sevgilim aynen böyle dedi çok sinirlisin herşeye alınıyorsun kavga çıkarıyorsun oturp regli gününü hesaplıyorum acabamı diye evet yie regli çıkyorsun yapma sınırlarmı zrluyorsun artık dedi bana resmen enim konum dedi:(((( artık yaptığım herşeyi regliye yoruyor.((( ne yapsam böyle olanllar varmı ne yapıyorlar

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• hormonlarınla bas etmeyi öğrenecektir. sen farkında değilsin belki, ama regl olduğunuzda başka birisi ortaya cıkıyor emin ol :) ve onu epeyce gec tanıyabiliyoruz

0|0
    0|0
    • ya biz 5 yıldır çıkıyoruz ama ben hiç öyle değilmişim regli ollduğumu yalnıızca karnım ağrıyor dediğimde anlarmış ama şimdi davranışlarımda birşeyler varmış ateş fışkırıyor bakışlarından diyor ufff yaaa:(((

• evet öyle yapsak iyi olacak:))) teşekür ederm

• basarılar ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• aman üstüne alınma :) az sakin ol kızım sende

0|0
    0|0
    • ahahah:))) aslında sakinim ama değilmişim

• İbretlik bi tesbit yapmış sevgilin tebrik ediyorum. Şimdi düşündümde eski sevgilimde hep o dönemlerinde barut gibi oluyordu iyiki ayrılmışım o dönemde sinirli olmayan kızlar facebook adresimden iletişime geçebiliriz

0|0
    0|0
  • sen çok kafana takmışsın hep aynı şey olacakmış gibi hissetidğindan psikolojik olmuş. Normal davranmaya çalış.

0|0
    0|0
    • ya aslında ben farkındasız yapıyorum bişi yaptıüımda yok sadece aşırı sinir varmış

• benim sevgilimde senin gibi aynen.nefret ediyorum şu halinizden.herşeye alınır kavga çıkarırsınız o dönemde.bırakıp kaçasım ayrılasım geliyor zor sabrediyorum

0|0
    0|0
    • bende öyleyim işte birde sevgilim aşırı sinirli birisi ama sen benden dahah sinirli oluyorsun diyor:(

• dikkat dayak yeme

Kızlar Ne Diyor 5

• PMS için ilaçlar var ya da bu dönemlerinde biraz yalnız kalmaya çalış, sevgilin sana katlanmak zorunda değil, kendini onun yerine koy üstelik her ay aynı şeyi yaşatıyosun e onlarınki de sabır yani;)

0|1
    0|0
    • vaaaaooowww :D en anlayışlı hatun dalında oscar ı sana veriyorum :D

• geçmez vlla çocuk saten sinirli bende öyle olup sorun çıkarnca gözleri dönüyor ahahah kyamam yaa sağolun:)

• ne demek her zaman :)

• ee sende kendine çeki düzen ver madem adam devamlı böyle diyorsa

0|0
    0|0
    • eskiden böyle değilmiş şimdi şimdi böyle olmaya başlamış ama elimde değilkii farkında bile değilim

• teşekkürlerr yorum içinn :)))

• ya inanırmısın geçen bendede öyle oldu. mesaj atmış bana bende ona cevap yazdım sonra reglimisin diye sordu evet dedim belli oluyor dedi

0|0
    0|0
    • ufff aynı benimdeöyle bende sorun çıkarıp duruyorum çocuğa yaaa:(

• senin bitmek üzereyse hormonlar durulmuştur ama beninm şu an tavan:))))) Açsana gizliliğini ekleyeyim seni canım. Sonra kapat hemen istersen:)

• eşimde aynı şeyi diyor, demekki öyleyiz. Muhakkak yaklaştı reglin diyor.

0|0
    0|0
    • evet artık çocuk herşeyi ona yormaya başladı resmen yaa:))) hastamısın bakayım galiba evet diyor:))))

• dur ben ekliyim yukarıda yzan sensin galiba:))

• değilim hayır:)

• sevgilinin burcu koçmu kovamı:D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;