Fitness ile ilgili bir soru?

Geçen sene fittnesa bir ay gitmiştim kilom 80 falandı o zaman bir a sonunda 71-72 düşmüştüm
Bu yıl da başladım üç ay gideceğim şu anki kilom 68 . fitnessa baslayali iki hafta olmasina rağmen veremedim 1 kilo falan verdim. Geçen sene iki haftada 3 kilo falan vermiştim bu sene veremedim hiç .çok sık acıkıyorum yemekte hemen doyuyorum ama aradan 3-4 saat geçmeden acıkıyorum. Fitnessa gitme istegim kalmadı hic bir işe yaramıyormuş gibi geliyo.
Öneriniz yorumunuz varsa yazın yardıma açığım, lütfen.

0|1
25

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar kilolu olursan kilo verisin de o kadar hizli olur o yuzden gecen seneyle simdiki durumunu kiyaslaman cok yanlis su anki kilon icin iki hafta da bir kilo gercekten iyi bir rakam 😊

1|0
    0|0
    • Ben yazın tüm kilolarımı atma hayali kurmuştum :(

• rica ederim umarim istedigin sonucu 3lde edersin

• inşallah

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sporda durum böyle. İlk 3 ay gerçekten hızlı gelişim olur. 4-8 ay arası yavaşlar. Sonrasında ise 1 cm gelişmek için 1 sene çalışırsın

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et oruç tutmuyorsan günde 5-6 ögün hafif besinler tüket sabırlı ol bide yemek yemeden önce dişlerini fırçalarsan iştahın azalıcaktır iyi sporlar

0|0
    0|0
  • Ağırlık merkezindeki yağlar azaldıkça kaslar ön plana gelir ve kilo vermek değil kaslanmak daha hoşunuza gider
    O yüzden kilo vermek fazla iyi değil arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Daha ne olsun? Sağlıklı olanı zaten haftada en fazla 1 kilo olanıdır, fazlası sağlıksızdır.

0|0
    0|0
    • 2 hafta dedim ama ben :(

• Eee bende en fazla dedim zaten. Niye çabucak vermek istiyorsun ki yavaş yavaş ver daha iyi.

• Çabucak kurtulmak istiyorum yaz bitmeden :)

• Programın geçen senkiyle aynımı?

0|0
    0|0
    • Hayır. Geçen sene hoca kızdı hep kızların yapabileceği haraketler yaptıriyordu. Bu sene erkek kas ağırlıklı çalıştırıyolar. Çok yapmasam bile hemen bacağım ağrıyo çalıştığını hissediyorum yani

• Aynı hoca değil ondan farklı zaten

• İşi ağırdan alıyorlar daha uzun uyelik için programı değiştir beslenmeni duzelt hit Cardio yap

Kızlar Ne Diyor 1

• Spora gitmekten başka neler yaptın? 68 kiloya düşmüşsün ya

0|0
    0|0
    • Az yiyordum. Gecen sene spora gitmeden 85dim gidesiye kadar o 5 kiloyu kendim verdim. Öğle yemeği falan yemiyordum sürekli elma yiyordum

Yükleniyor... ;