Paulo Coelho'nun hangi kitabını okudunuz ?

Paulo Coelho'nun hangi kitabını okudunuz ?

En çok hangi kitabını beğendiniz ?

Seçenekler dışındaki kitaplarını da yazabilrsiniz

• Simyacı
    65%(52)67%(103)Oy Ver70%(51)
  • Beşinci Dağ
    6%(5)7%(10)Oy Ver7%(5)
  • Piedra Irmağının Kıyısında
    5%(4)5%(8)Oy Ver5%(4)
  • Veronika ölmek istiyor
    14%(11)11%(17)Oy Ver8%(6)
  • Onbir dakika
    10%(8)10%(15)Oy Ver10%(7)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• simyacı ve maria onbir dakika... veronikayı yarıda bıraktım..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• Hiçbirini okumamış olduğumu anımsayıp utandım.

1|2
    0|0
  • Simyaciyi biliyorum

0|1
    1|1
  • veronika ölmek istiyor üzerine tez yazıdm... simaycı ve on bır dakıkada okudugum eserler arasında.. buyuk bır hayranıyım..

0|1
    0|1
  • A, B şıkkını okudum. Son okuduğum kitabı Zahir'di.

0|1
    0|1
  • simyacı

veronika ölmek istiyor

kazanan yalnızdır

sıradaki kitap elif bu akşam başlayabilirim

0|1
    0|1
  • simyacıyı okudum. birisi piedra ırmağının kıyısındayı bana vermişti. ama okumamıştım. sorun sayesinde kitabı bulup çıkardım masaya koydum. bi ara okuyayım da bu da kalksın ortadan.

0|1
    1|1
  • simyacıyı okuyacağım. :P oldu mu?

0|1
    1|1
  • simyacı bi tek.

0|1
    1|1
  • Piedra ırmağının kıyısında çok güzel bir eser .

0|2
    0|1
  • simyacıyı iki kez okudum :) ikisindede bitiremedim

0|1
    0|1
  • A ve D Şıkkı

0|1
    1|1
  • A D ve E yi okudum

0|1
    1|1
  • simyacıyı okudum zahir ve on bir dakikayı merak ediyorum en kısa zamanda başlıycam

0|1
    1|1
  • klasik olacak ama Simyacı.. şu anda da "Veronika Ölmek İstiyor"u okumayı düşünüyorum.

0|1
    1|1
  • Hayatımın yazarı tum kıtapları birbirinden degerli bir hazine

0|1
    0|1
  • F hiç biri

0|1
    0|1
  • simyacı...

0|1
    1|1
  • :( Hiç birini

0|1
    1|1
  • zorla simyacıyı okumuştum.sonra bir daha okudum

0|1
    1|2
  • Zahir de var

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Simyacı yı okudum çoğu kişi gibi, kişisel menkıbe nü pozitif bir bakış açısıdır.

Birde Veronika ölmek istiyor, okuduğum en rezil kitaplardan biriydi, çeviriden mütevellit mi bilmiyorum ama çok zayıftı ve sıkmıştı, mecburiyetten okudum, o an itibari ile elimde o vardı.

0|1
    1|1
  • üstadın kitaplarına genelde başlayıp başlayıp yarım bırakırım. aslında pek huyum değildir ama nedense bu yazarda öyle oluyo. aslında çok çekici başlıyo kitapları ama ilk on sayfadan sonra cazibesi giderek azalmaya mı başlıyodur nedir anlayamadım. mesela Portobello Cadısı. ne güzel bi gizem içinde başlıyo kitap anlatamam. ama olmuyo işte devamı okunamıyo :) simyacı da öyle iki kez başlayıp maalsef tamamlayamadığım bi başka kitabı. ama Şeytan ve Genç Kadın vardı mesela elime aldığım gbi soluksuz okuyup bitirmiştim. o hoşuma gitmişti.

0|1
    2|2
  • Simyacı, Piedra Irmağının Kıyısında cok seneler gecti ama dur bi daha okuyum 2-3 kere okumayı severim aynı kitabı

0|1
    1|1
  • simyacı ve veronika ölmek istiyor.

0|1
    0|1
  • bir donemın her gencının okudugu bır kıtaptır sımyacı. adeta bu gunun harry potteri gıbı :)

0|1
    0|1
  • simyacı ve 11 dakika. özellikle 11 dk da wc molası bile verememiştim uzun bir süre... aynı duyguyu bir tek martı da tattım o dönemden önce

0|1
    0|1
  • Simyacı

Elif

0|2
    1|1
  • simyacı çok iyi kitaptır tavsiye edrim ayrıca diğer kitaplarından da okumak istiyorum ama bu ara fazla doluyum

0|1
    0|1
  • Simyacı , Elif ..

0|1
    0|1
  • Orta okulda falandım simyacıyı okudum. Hatta tiyatro oyununa da gitmiştim baya etkilemişti ergen bünyemi.

0|1
    1|1
  • C şıkkı bunu okudum dedim ne oluyor diye adamlar resmen kendi dinlerinin propagandasını yapmışlar. Biraz inancı olmayan birisi bu kitabı okursa kafası çok karışabilir.

0|1
    1|1
  • Simyacının ismini duydum okumadım

0|1
    0|0
  • onbir dakika

0|1
    0|1
  • simyacı cokiyidi ya

0|1
    0|1
  • simyacı harika bir kitap.kitap ayırmam ama madem paulo coelho diyosun simyacı mutlaka okunmalı

0|1
    0|1
  • Zahir i okumuştum..

0|1
    0|1
  • A simyacı a simyacı

0|1
    1|1
  • bir süreden sonra hepsi aynı bir iki tane güzelinden okumak yeterli coelho amcadan..İnsanın kendi içine yaptığı yolculuk kendinin farkına varması v.s. :D (snobum napim yani?)

0|0
    0|0
  • o kim la futbolcumu :)

0|0
    0|2
  • Paulo Coelho da kimmiş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor... ;