Sporla arasi iyi olanlar sorumu yanitlasin lutfen?

Karin kasi yapmaya karar verdim 1 haftadir egzersiz yapiyorum size sormak istedigim sorular sunlar kac ay da ya da yilda karin kasi oluyo cok istemiyorum sadece biraz belli olsun yeter haftada kac kere spor yapmaliyim asadaki sporlarin hepsinden 30 kere yapiyorum daha fazla mi yapmaliyim 1 resimde sadece en fazla 2 dakikadan az dura biliyorum
Sporla arasi iyi olanlar sorumu yanitlasin lutfen?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi bu hareketleri 1000 tane yap yinede karin kasi cikmaz karin kasi istiyorsan nasil diger kaslari cikarmak icin agirlikla calisiyoruz karin kasini cikarman icinde eline dumbell alicaksin ya da plaka oyle bu resimdeki hareketleri yapicaksin crunch ve mekik. Dedigimi yaparsan karin kasin cikar fakat net sekilde gozukmesini istiyosan yag oranini dusurmelisin buda diyetle olur

0|0
    0|0
    • Benim karnim dum duz zaten

• Senin anlattığın daha çok senin profil fotoğrafındaki gibi kasları olan erkeklerin yaptığı şeyler bu kız sadece azıcık belli olmasını istemiş evde bu ağırlıklar olmadan da yapabilirsin dediklerini hafif belli olur en güzeli o zaten kızlarda çok kas güzel durmuyo

• Ben fıtnness hocasıyım canım kadınların hormon sıstemın farklı onun ıcın bızler gbı olması çok çok zor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• yağ oranınla ve vücut yapınla ilgili birşey, kimisi hiç mekik çekmeden karın kasları vardır kimisi aylarca uğraşıpta çıkaramaz. yağ oranının uygun olduğunu varsayarsak bu hareketler karın kaslarını şekillendirip büyüteceği için bir miktar belirginleşmesini sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • yağ oranını düşürmen lazım. erkekken bile karın kası zorken kız olarak kası hacimlendirmek imkansıza yakın o yüzden yağ oranını düşürmeye odaklan

1|0
    0|0
  • Yaptığın hareketler güzel fakat karın bölgesi için her antrenmanda en az 8 tane hareket yapmanı öneriyorum. Hareketler bittikten sonra dinlenmeden diğerine geçersen etkili bir yanma hissedersin, buda senin işine yarar. Karın kasları düz bir karında normalde 4 ile 5 ay sonra gerçek anlamda belirgin olmaya başlıyor

0|0
    0|0
  • @Ks-Elmira sırlarımı sadece onla paylaştım :)

1|0
    0|0
  • Fazla yap

0|0
    0|0
  • Eğer setli 30 yani 3x10 yapıyorsan 2haftada kaslar çıkmaya başlar.

0|0
    0|1
  • karın kası yapmak kolayda karnın yağını eritmek zor yapman gereken şey yağ oranını dusukte tutmak

0|0
    0|0
    • Karnimda yag yok zaten karnim duz

• Maşallah diyelim o zman sana tavsiyem haftanın 6 gunu calıs 1 gun ara ver calısma zamanında sabah kalkınca ac karnına yap hareketleri yapınca da kasların calıstıgını hisset deri altında ki suyu atmak icinde kiraz sapını kaynatıp ic

• Boşwer hergün 50 mekik yeter sadece 2 ayda yaparsın.

0|0
    0|0
  • 3-5 ayda net belli olur

0|0
    0|0
  • Igrencsin !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 30 ×3 set şeklinde çalışmalısın öncelikle ve haftada en az 3 4 gününü spora ayır spor sonrası bol protein almak da kasları büyük ölçüde güçlendirir onarır canlandırır ve yağlı şekerli gazlı şeylerden uzak durmak da önemli

0|0
    0|0
    • Peki o soylediklerinden biraz yersem karin kasi olmaz mi

• Karın kası olmaz diyemem ama istediğin şey kısa bir zaman diliminde olması bu gazlı içecekler paketlenmiş yiyecekler fast food kaslara zarar veriyor ve daha geç şekil almasını sağlıyor çünkü bu yediklerin vücutta yağ olarak depolaniyor

Yükleniyor... ;