Kizlar iki ay icinde acil kilo vermem lazim yardim?

Ablam iki ay icinde evlenecek ve benim gobek aldi basini gidiyor ondan once de sinava hazirlaniyodum universite icin umursamadim e haliyle kilo aldim biraz simdi oruc da tutuyorum iftarda tatli filan kesicem artik ama soyle cok kalori yaktiran tavsiyeleriniz var mi spor da olabilir acil yardimmm?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonuna "8 dakikada karın kası" egzersiz uygulamasını indir, düzenli uygularsan 1 ay veriyorum sana.

0|0
    0|0
    • Biliyorum onu ama 8 dk o kadar fark ediyor mu?

• Tesekkt ederim ya sorun karin bolgemde zaten. neyi mi bekliyorum iftari ;)

• O zaman gece yap iftardan hemen sonra yapma iyice sindirmeden :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İftarda hafif beslen sadece doyana kadar ye fazlasını yeme sonra bir spor salonuna git ya da sahile falan çık yürüyüşünü ve çeşitli egzersizlerini yap eve geldiğin zaman protein ağırlıklı beslen. Sahurda ise kendini doyuracak besinler tüket fazla abartmadan yemek ye. İftar ve sahur arasında günlük su ihtiyacını karşılayacak şekilde su tüketmeye özen göster

0|0
    0|0
  • Sen bu halunle daha guzelsin

0|0
    0|0
    • Hahaha tesekkur ederim zatencok kilolu degilim 57 oldum bu ara :)

• Başkalarının kendi hayat tecrübelerini yaşamalarına izin veriyorum; ben de benim için anlam taşıyan kendi hayat tecrübelerimi yaşıyorum..

0|0
    0|0
    • Galiba yanlis soruya yorum yaptin :)

• Evrenle ilgilenir misin sana mesaj atacagim bekle

• tamam bekliyorum Almaya değil, vermeye odaklanıyorum. Neye ihtiyacım varsa önce onu ben başkalarına veriyorum

• yuruyus yap

0|0
    0|0
    • Ramazandan sonra iyice yurumeyi dusunuyorum zaten :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Ac kalinarak kilo verilmez az ve sık iyerek kalori degeri dusuk besinleri tuketerek kilo vereblirsn hem tok kalirsin hemde kilo verirsin spor yapabilirsn

0|0
    0|0
    • Bunu biliyorum bazi insanlar ac kalmayi kilo vermek saniyor halbuki kas kaybi

• Tesekkur ederim canim ramazan oldugu icin biraz zor oluyor ama iftarda kisicam yemekten ekmegi tatliyi kesicem normalde protein agirlikli beslenirdim ama sinava hazirlanirken abur cubura filan cok alistim

• Rica ederm

• Yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;