Geçmişten bir gün karşılığında geleceğinizden bir günü takas eder misiniz?

Geleceğinizden bir gün silinecek ya da o günü uyuyarak ölü gibi geçireceksiniz...Bunun karşılığında da geçmişinizden herhangi bir gün,sizin seçeceğiniz değil şansına gelen bir gün verilecek.O günü yeniden yaşayacaksınız.Bu takası yapar mısınız?

Bu riski göze alır mısınız yoksa ben hayatımı yaşarım böyle de iyi mi dersiniz?

Güncellemeler:
Takas ederim,geçmişimde bu riski göze almaya değer günler var..

0|0
2634

En İyi Erkek Görüşü

• gecmıstekı degısıklık hayatımın kalanını olumlu - yada olumsuz etkıleyecekmı? en onemlı ayrıntı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• etmem. hatalarımla günahlarımla yasadıgım butun geçmişimden bir saniye feda etmem.

0|0
    0|0
  • önçaprazları yırtığım güne dönmek istedim!

0|1
    0|0
  • gelecek hiç yaşanmamış ve hiç yaşamadığım bir günü yaşadığım bir güne değiştiremem. geçmişte yaşadığım en güzel bir gün bile olsa gelecekteki sürpriz ne olursa olsun gelecekten vazgeçemem...

geçmiş geçmiştir gelecek bilinemez ama geleceği değişmem hiç bir şeye ... sürprizleri severim ben ... :)

soru güzel soruymuş bravo...

0|0
    0|0
  • Geçmişiyle alakalı keşkeler barındırmamalı insanlar, ben barındırmıyorum. İyisiyle kötüsüyle yaşanmış geçmiş... Ben yaşayabileceğim hiç bir saniyeyi feda etmezdim...

0|0
    0|0
    • Bu bir keşke değil ki,olmayan bir şey için keşke olur,geçmişte herhangi bir günü bir kez daha yaşayacaksın...Belki en mutlu olduğun gün belki en kötü günün...Bir kez daha yaşaman sonucu değiştirmeyecek sadece bir kez daha yaşayacaksın o kadar.

• Ha sonucu değişmeyecek diyorsun, sadece bir kez daha yaşayacaksın... Peki özür ben yanlış anlamışım, yinede kuyruğu dik tutarak hayır diyorum, yine istemezdim :)) En mutlu gün bile olsa, yaşanmışın tekrarı hoş olmaz, sonucu bildiğinden öyle tat alamazsın, kötüsü çıkarsa zaten rezalet :)) Kaldığımız yerden devam hayata ;)

• Dün geçti

Yarına çıkacağımıza garanti yok

O yüzden

Dünya bir gündür

O da bugün

Carpe diem !

1|0
    0|0
  • böyle bişi olsa keşke

hemen evi arabayı satarım

boğazda lüks bir otelin kral dairesini tutar içerisine minimum 10 manken tıkar

ölene kadar o günü yaşaaaaar dururum :p

0|0
    0|0
  • Elbette ben hayatımı yaşarım, böyle gayet iyi.. "Olmuş ve ölmüşe çare yok" diyorum, çünkü böyle bişey olmayacağı için gereksiz hayal kurmanın bi anlamı yok.. Konu geçmiş ile alakalı bi hayal olduğu için böyle düşünüyorum, eğer konu gelecekle alakalı olsaydı elbette güzel ve olmasını isteğim hayallerimi paylaşırdım..

0|0
    0|0
  • günü ben seçseydim kabul ederdim.

0|0
    0|0
  • şansına istemem. seçeceğim gün ise olur tabi. gerçi bilinçli gideceksek yine giderim ok, hain planlarımla geleceği değiştirme amaçlı yani. ama bende bu şans varken düne giderim şslkfsşldkfşsd

bu arada soru çok hoşuma gitti back to the future tadında soru olmuş, 10 olsa 10 verecektim

0|0
    0|0
    • Seçmece yok decameron,şansına ne gelirse :D

• sweet bir güncelleme yap da sen takaslar mıydın onu da yaz bilelim

• güncelleme için teşekkürler :DDD

• bu soruyu gorunce cocukluktaki cekirdek citlerken sorulan sorular geldi aklima lan 1milyar verseler burdan atlarmisin, 2 milyar verseler bikere yaptirirmisin vs :D

0|0
    0|0
  • Evet ilginç bir deneyim olurdu.

0|0
    0|0
  • seçemeyeceksem bi anlamı yok. seçeceğim bi günü tekrar yaşayacaksam, gelecekten bir ayı silmeye razıyım

0|0
    0|0
  • 1 yılımı bile werebilirim :D

0|0
    0|0
  • tabiiikik ederdim..eger gecmisinde yalnızca ve yalnıza 1 gün hata yapmıs ve onun ceremesini ceken bir insana bunu sorduysan...neler vermezdimm..

0|0
    0|0
  • Şansımız denemek isterdim.

0|0
    0|0
  • Eğer benim seçeceğim geçmiş bir güne gidiyor olsaydım seve seve kabul ederdim ama şu haliyle kabul etmem :/

0|0
    0|0
  • gecmişte bir gün için degil bir gün bir ömür verirdim

1|0
    0|0
  • asla yapmam çünkü geleceğin neler getireceğini bilemeyiz

0|0
    0|0
  • geçmişten istediğim günü seçecek olsam bile takas etmem

0|0
    0|0
  • takas merkezine güveniyorsam, olur

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 26

• takas ederim

0|0
    0|0
  • Takas edilecek geçmişten gün şansa göre çıkacaksa istemem. Çok ama çok mutsuz olduğum günler var geçmişimde, kayıplarım var... Onları tekrar yaşamayı göze alamayacak kadar korkağım, bunu da itiraf ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatımın her saniyesi benim icin önemlidir.cunku ancak geçmişim sayesinde varım ve geleceğimizde gecmis tecrübelerim sayesinde kuruyorum.Gelecegim ise buyuk hedefe bir adım daha yaklaşmam demek.Bu yüzdende ne geleceğimden vaz gecerim nede geçmişimden...

0|1
    0|0
  • geçmişimde tekrar yaşayım dedigim harika bi gün yok henuz olursa ederim ama mesela ilerde evlenirim eşim ölürse falan hiç düşünmem

0|0
    0|0
  • gecmişin defteri kapandı, mümkünse açılmasın bir daha olması yaşanması gerekmiş ki olmuş.

0|0
    0|0
  • Eger ben secemeyeceksem istemezdim.En kotu gunumu tekrar yasamayacagim ne malum?

0|0
    0|0
  • Etmem, net...

0|1
    0|0
  • O günün sonuçlarına göre bugün yeniden yazılacaksa bu durumu kabul edebilirim. Hatalarımdan bazılarını düzeltip bugünün daha iyi bir gün olmasını sağlarım. Soru süper 5 yıldız.

0|0
    0|0
  • Ya geçmişimde lanet ile andığım gün, geleceğimin en büyük mutluluğunun vesilesi ise?

O zaman ne yapıcam :D

0|0
    0|0
  • böyle yaşarım iyi takas etmem çünkü geçmişte yaşadıklarım bugünlerimin temelini attı

0|0
    0|0
  • hayır istemem geçmiş geçmişte kaldı hatalar tecrübe olarak kaldı böyle güzel

0|0
    0|0
  • böyle de iyiyim fakat çok güzel geçirdiğim bir günü yeniden tadabilme ihtimaline karşı riski göze alırım. zaten uyuyarak geçirecekmişim çok şey kaybetmem

0|1
    0|0
  • Bi'an sadece bir şey için evet demeyi düşündüm... Sonra -mişli şeyleri -ecek yaptığımı farkına vardım...Üzüldüm ama değmezdi...

0|1
    0|1
  • bir gün için ömrümü verebilirimmm... unutamadığımmm bir gün. .çocukluğum gibi..

0|0
    0|0
  • 40 yıl düşünsem böyle bi soru gelmez aklıma :) evet takas ederdm.

0|0
    0|0
  • haytta bazen risk almak lazım;)

0|0
    0|0
  • çok akıllıysam ilk şansımda kullansaydım.

0|0
    0|0
  • geçmişten istediğim gün konusunda pazarlık yaparım

0|1
    0|0
  • Öyle bir şansım olsa hiç düşünmeden takasa razıyım...

0|0
    0|0
  • Gerek yok.Benim şansıma herşeyin iyi gittiği tek günü bulurlar onu silerler:)) Böyle devam.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor... ;