Spor salonunda zaman geçirenler?

Bu steroidler nasıl kullanılıyor bir kür yapmak ne kadara patlıyor? ve başka bildikleriniz varsa biraz bilgi verebilirmisiniz?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• steroid çok tehlikeli bir materyal.. özel koruyucu ek ilaçlarla birlikte kullanılmazsa , on sene sonra kalpten ölebiliyorsun.. erkekliğini kaybediyorsun vs vs.. ve devamlı kullanmazsan yinie sönüyor kaslar.. yoksa steroidle 6 ayda çok belirgin ama içi kof süper bir vücut yapılır.. ama çok çok tehlikeli.. koruyucu ilaçlar işe yaramayabiliyor.. ve sekiz on sene sonra vücudun kasların ve kalbin tamamen çöküyor.. geri dönüşü olmaksızın.. bülbül de ötmeyi bırakıyor.. yüzden boşver öyle şeyleri.. sıkı bir diyet.. sağlam bir antrenman düzeni ve ek protein katkısıyla.. bir iki senede sağlıklı ve gerçek bir vücut yaparsın.

0|0
    0|0
    • Bende aynı fikirdeyim zatende bazen insan acele edio rehavete kapılıyor... yorumun icin tesekkürler kardesim sadece fikirlerinizi m. ediyorum

• sadece uzak dur... steroidin şakası olmaz..

• Bak dostum bu konular hakkında hemen hemen her şeyi biliyorum diyebilirim. Streoid kullanan arkadaşlarımda oldu ve sonu hep hüsranla bitti. Seni bir anda zirveye çıkartıp sonra bir anda en aşağıya indiren şey bunlar. Kullanma.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;