Yağ Yakmak için 5 İpucu ! * * ?Yağ Yakmak için 5 İpucu ! * * ?

Çoğu insan aynaya baktığında karın kası görmek ister ama hiç kimse bu nasıl elde edilir bilmez.­Diyetinizde yapmanız gereken değişiklikleri öğrenin ve sonrasında karın kaslarına kavuşun!­Sıcak havalar da geldi. Şimdi hareketlenin ve karın kaslarınızı ortaya çıkarın!

Bitmeyen egzersizlerle istediğinizi elde edemezsiniz. Tüm­egzersizleri yapabilirsiniz ama doğru harmanlanmış besinleri tüketmezseniz, kendinizi asla­ zayıf­ ve ­kaslı­ göremeyeceksiniz. Bu kulağa klişe gelebilir ama ben yine de söyleyeceğim. Karın kası mutfakta yapılır. Bu 5 değişikliği uyguladığınız an, diyet yapmak karın kasınıza için yararlı olacaktır. Bunları evinizde doğru şekilde uygularsanız, spor salonuna gitmenize bile gerek kalmaz.

1/Sodyum Alımınıza Bakın

Sodyum alımı, vücut yağ seviyesi üzerinde herhangi bir etki yapmasa da, vücudunuzun su koruma düzeyinde farklılıklar yaratacaktır.

Eğer sodyum, diyetin ana bileşenlerinden ise çalıştığınız kadar zayıflayamayacaksınız. Özellikle farklı miktarlarda her gün alırsanız, yüksek sodyum oranı vücudunuzun su tutmasına neden olacaktır. Doğru miktarda su almış olsanız bile, vücudunuzdaki sodyum fazlalığı pek de estetik durmaz. Sodyum alımını olabildiğince koruyun. Soslarda, çeşnilerde, dondurulmuş yiyeceklerde gizlenmiş sodyum kaynaklarına bakın.

2/İşlenmiş Karbonhidrat Alımını Durdurun

Paketlenmiş taneler, unlu mamüller, şeker ve diğer karbonhidratlar ­şeker ­alımına ve kandaki ­glukoz­ seviyesinin artmasına neden olacak. Bu artış çok yüksek ise­insülin direnci­geliştirme eğiliminde olacaktır. Bu

Güncellemeler:
üreçte hiçbir şey yapamayacak ama daha hızlı yağ elde edecek. Sonrasında, belki de tip 2 diyabetle (şeker) mücadele edeceksiniz. Bu ­tarz açlık zorluklarıyla başa çıkmak için, basit karbonhidratlı gıdalar atıştırmak işi daha da kötüleştirir.
Bunların yerine, esmer pirinç, yer elması tüketin. Eğer diyetinize işlenmiş karbonhidratlar eklemek istemiyorsanız, onları vücudunuzun en ihtiyaç duyduğu zamana, antrenman sonrasına bırakın.
3/Akıllı Kararlar Alın
Çoğu insan, süt ürünlerinden uzak durular. Süt ürünlerini ortadan kaldırmak zayıflamanın bir yolu olsa bile, gereksizdir.
Uluslararası obezite dergisinin bir araştırmasına göre, düşük yağlı ve yüksek proteinli besinler yağ yakımını hızlandırmaktadır. Değerlendirilen bu çalışmada, aynı miktar kalorili yemek yiyen iki grupta yağ kaybı ve­yağsız doku­kaybı gözlemlendi. Aradaki tek fark bir grup­yoğurt­yedi, diğeri ise yemedi.

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

 • Hani diğer 2'si

  0|0
  0|0
  • sitenin kullanışsızlığı yüzünden ekleyemedim, güncelleme kısmına da sınır koymuşlar

   ---DİĞER 2 Sİ ----

   4/Lif Alımınızı Düzenleyin
   Lif,­sağlıklı bir­diyet­için oldukça önemlidir; açlığınızı dindirmenize yardımcı olur ve vücudunuzdaki karbonhidrat artışını yavaşlatır.
   Ancak çok fazla lif alımı kendinizi şişkin hissetmenize neden olabilir. Aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha zayıf görünmenizi sağlasa bile çok fazla lif alımı, mide gerilmelerine sebep olunur.

   5/Kaloriye Dikkat
   İstediğiniz hedefe ulaşabilmek için, düzenli değerlendirme yapmalısınız. Eğer istediğiniz gibi hızlı ve verimli zayıflamıyorsanız,­kalori­alımını durdurmanız gerekir.­Kilo­verirken­kalori­alımını periyodik aralıklarla düşürmek, hareket esnasında gerekli olacaktır. Bu aşamalarla birlikte, aynı zamanda yağ yakımını artırmak için periyodik aralıklarla vücudunuzu yenileyen atıştırmalık besinler tüketin.­Diyette periyotların artıp azalması düzende dengeyi sağlayamaz.

Yükleniyor... ;