Erkek arkadaşım yarın cezaevine gidiyor...

erkek arkadaşım yarın cezaevine gidio onsuz ne yapıcam bilmiorum artık onun mesajlarıyla uyanıp oun seni seviyorum mesajıyla uyumcm.. dün gece sabaha kadar zonguldak bzimdi sanki son kez eğlenip vedalaştık.. ben napıcam bunları düşünürken canım çok yanıo koskoca 4 yıll akıl verin be onsuz ne yapıcam :((

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun. neden girecek cezaevine

0|0
    1|0
    • kavgada irini yaraladı

• bulmam :(( saol :(

• bul demiyorum zaten ihtiyaçların olacak canın öpüşmek falan isteyecek. ceza evindeki sevgilinle öpüşemezsin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• allah kavuştursun inşallah tez kavuşursunuz ve zaten altı aydabir af çıkıyor inşallah suçu hafiftir ve çıkar

0|0
    0|0
  • zor olacak ama hayat yaşanmaya devam edecek güneş yine doğacak sen buna ada alışacaksın hayatını iyi kötü yaşayacaksın varmı başka yolu ...

0|0
    0|0
  • 4 sene yatmaz.

0|0
    0|0
  • merak etme orda gardiyanlarin kogus agalarinin ic camasirlarini yikayarak seni dusunecektir

0|0
    0|0
  • Birak serseriyi ya anlamiyorum kizlar boyle adamlari nasil sevebiliyor la.

0|0
    0|0
  • Ne yapti da ceza evine gidiyor?

0|0
    0|0
  • O içerdeyken sen başkasıyla olacaksın olmasına da 4 yıl o ne iş görsün içerde onu düşündüm şimdi.

0|0
    0|0
  • ya kenedeni parmakla yada aşkasını bul :D

0|0
    1|0
  • 4 yılı başkasınla geçirirsin sen dışarda yanlız yapamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Burada kendini düşünüyorsun bacım sen.Cezaevine girmek insanın hayatını nasıl sekteye uğraytıyor sen biliyor musun? Hadi 4 sene dayandı diyelim,çıkınca nasıl normal hayatına devam edecek.Sevgili,sevgi işleri düşünecek halde olacağını sanmıyorum,toplumdan dışlanacak biri olarak.Belki biraz abartıyorum ama düşünsene mahallesindeki herkes konuşmaya başlamıştır bile,sense kalkmış ben onsuz ne yapacağım diyorsun e biraz onu düşün be kardeşim..Ayrıca senin böyle biriyle gelecek kurman zor,birini yaralamış,neden geri dursun,ya bi daha yaparsa? Hala mesaj diyorsun :)

2|0
    0|0
  • Cezaevine gidecek insan nasıl eğlenebiliyor dışarda ? Tutuklu olması gerekmiyor mu ?

0|0
    0|0
  • beklıceksın napıcaksııın

0|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
  • daha önce girdimi

0|0
    0|0
  • sevgilinin adı ne ?