Eksik yönleriniz neler?

Herkes ben şöyleyim ben böyleyim der iyi tarafını öne sürer mutlaka eksi olan yanımız yok mu? Şimdi sizden o eksinizi bulup yazmanızı rica etsem?

Evet bu itiraftır ben bir şeyi anlamakta zorluk çekiyorum, anlıyorum ama geç anlıyorum ne yapayım tanrının lütfu. Ben gerizekalının birisiyim....

0|0
1411

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güvenir misin?! Ya da dener misin?

Herkesi mükemmel mi sanıyorsun? Yanılıyorsun bence!

0|1
    0|0
    • ne bileyim bazı insanlarla karşılıklı konuşunca öyle konuşuyorlarki acaba bende bişeymi var diye sotuyorum kendi kendime?

• Ben burda insanlara yardım amaçlı katılıyorum ;) az çok faydalı olduğuma inanıyorum.. Neden arkdaş olmayalım ki, sorular altında zamanla kaynaşır arkdaş oluruz zaten ;) niyet önemli..

• çok teşekkür ederim sizinle buradan yazışmak bile çok zevkliydi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• eksilerimi yazsam zaten türkiyenin bir ucundan diğerine yol olur,ama kısaca söyleyeyim,kıskancım(sadece sevdiğimi kıskanırım ama çok kıskanırım),çok neşeli pozitif görünsemde saçma sapan bir anda durduk yere sebepsizce dünyanın en karamsar insanı olabilirim.Matematikten inanılmaz derecede nefret ediyorum geçmişle alakası olsada tek yenemediğim şey onu başarabilmeyi düşünüp uygulamak,bazen bazı bayanlardan nefret ediyorum kadınlığı bu hale getirdikleri için,humanist olmama rağmen bazen feminist oluyorum bazen tam tersi yani içdünyam çok değişken.Kendimde kusur bulmakta üstüme yoktur,güzelliklerimden çok eksilerimi bulur ve bunu her yerde söylerim bu güzel bişey değil çünkü insanlar bu zaafları kullanıyor.Ve en büyük eksim çok konuşmam:)

1|1
    0|0
  • çabuk affediyorum..bana kötülük bile yapılsa affediyorum...bendekide saflıkmı acaba...iyiliğin salaklık sınırı bu..

2|2
    0|0
  • Acımazsız olmam ...ama her zaman değil , sabrım tükendiğinde

0|0
    0|0
  • Umursamaz sayılırım.

Düşünmeden karar alırım.

Söylemem gereken şeylerı icimde tutarım.

Tutamayacağım sözler verırım.

0|0
    0|0
  • Hızlı kararlar veriyorum.

0|0
    0|0
  • bende bazen zekı olmadığımı dusunuorum.. kararsızım,bencılım,kın tutmam, emretmeyı severm emreldmsnden hoşlanmam, kendıme aşırı guvenırım,duygusalım ama pek fazla dışa vurmam,kımsenın kölesı olmak ıstemem,ezerım ezılmek ıstemem bayağ oldu ama.. gerçekçi oldu en azndan :D

0|0
    0|0
  • ne aptalım ne zeki. zeka gerektiren işlere bulaşıp boyumun ölçüsünü alıyorum. ve aptallık edip illa yapacağım diyorum. başarızlığa iten bir kusur.

0|0
    0|0
  • bı anka karamsar olabılıyorum bı anda kendımı kavganın ıcınde buluyorum tatlı dıllıyım ama sınırlenınce cok agır konusurum ve asla ozur dılemem =)

0|0
    0|0
  • Başlığa katılıyorum sen sen için değil kendim için

tam bir gerizekalıyım bende ama huzurluyum be

0|0
    0|0
  • Bir dolu hangisini diyeyim ki

0|0
    0|0
  • insanlara fazla güveniyor ve fazla bağlanıyorum ve bu beni hep hüzne boğuyor eksi yanım bu

0|0
    0|0
    • aslında güvenmek anormal değil insanların ahlak yapısı anormalleşti bence

• güvenmek anormal değilde fazla güvenmek bana yaramıyor

• bence güvenilek kişiye güvenilmeli,tercih yaparken doğru yapmalıyız diye düşünüyorum

• inatciyim!..aldigim kararlardan vazgecmem.

0|0
    0|0
  • ben senden daha gerizekalıyımdır endişe etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eksisi olmayan insan yoktur. Kusura bakma zafiyetleri mi açığa vuracak değilim hayat felsefeme yanlış...

Senin için en iyisi iyi bir gözlemci ve analizci olmak...

0|0
    0|0
  • link

Senin bu sorundaki cevabı okuyunca dedim kesin bende eksik birşey var :))) Ama ileriki yaşlarda hani olması gereken normal yaşta bunu yaşamış olmak daha doğal olduna karar verince tamam dedim kesin onda bir problem var :))

Eksik yanım birazcık Gaddar olabilirim !

0|1
    0|0
  • Onlarca kez terslenmeme ragmen bozulmama ragmen yine yeniden gidip milletin derdiyle ben geriliyorum.

Yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hiç sevmiyorum bu tutumumu

0|0
    0|0
  • Geç anlamamak tabi senin suçun değil ama seninde payın war beyin egzersisi yap bol bol kitap oku emin ol zamanla düzelecektir yaşım felan geçti deme oku mutlaka oku bak annem 50 yaşında okul okumamış bir kelime şakası yapsam bile anlamıyor ama okul okuyan teyzelerim hemen anlıyor iş biraz da insan da bitiyor

0|0
    0|0
  • tamam bende zaafları çok olan biriyim.. kapıldım mı sürükleniyorum. frenlerim tutmuyor, el freni ile durmak zorunda kalıyorum :)

0|0
    0|0
  • eksilerinin farkında olmakta bir artıdır..benim eksim bana yanlış yapana yaptığının yalış olduğunu anlatma çabası..ne uğraşıyorum yanlış yapmış işte diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Aşırı iyi olmam milletide kendim gibi sanmam..

Gerçekten kötü yanım bu..

0|0
    0|0
  • Bazen çok bencil olmam heralde..

0|0
    0|0
  • Kendimi üstün görmek olabilir. Hatta o kadar üstün görürüm ki küçükken kendimi tanrı zannederdim. Zekama fazla güvenirim ve kimsenin benden daha zeki olabileceğine ihtimal vermem. Bi gün attan fena düşücem ama bakalım ne zaman

0|0
    0|0
    • :))))) töbee töbee çarpılcaksınn :D

• Küçükken diyorum şimdi değil :) E baktım bi özel gücüm falan yok anladım sıradan vatandaş olduğumu

• helal iyi toparlamışsın valla. bi çoğu o dereceden bakırkoye yollanıyor!

• Mükemmel olmadığım halde, mükemmeli ararım...

0|0
    0|0
  • ... Profilin çok iddialı !

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;