Koşu bandına 10 dk ciksam?

Evimde kosu bandi var oyle otomatik donenlerdennfilan degil baya bir eski model yillardir var dogru duzgun bindigim yok ustune. Ve şöyleki bindiginde bandı kendin döndüruyorsun ve yokus cikiyormus gibi hafif yuksek kaliyor. Cikdigimda cabuk yoruluyorum sigarada iciyorum. Ama en azindan gunde bir 10 dakkacik sursem yine bir faydasi olurmu acaba? Kotu yorum yapmayin lutven.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Her halde olur hacı hiç hareketsiz kalmaktan çok çok daha iyidir... 10 dk ilk başta zorlanırsın ciğerlerinden dolayı tıkanırsın. 1 ay geçtikten sonra hafiften bir rahatlama alışma olur sonra 20 dk yaparsın 1 2 ay geçtikten sonrada 25 30 dk yaparsan süper olur... Ben şu anda salona gidiyorum ve yarım saat yürüme bandında yarım saatte bisiklet üzerinde vakit geçiriyorum... Kafadan 1 saat etti.. Ama istikrar göstermen ve düzenli beslenmen lazım eğer kilo da vermek istiyorsan tabi...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 30 dakika yürüyüşte 400 500 kalori cıvarı yakılıyor idare edecek bir tempoda günde 10 dakıkanın ılk 5 ını yuruyerek sonra 3 veya 4 koşarak son 1 dakıkayıda yuruyerek gecırırsen bu sana gunde 150 kalori kadar kaybettirir aydada 4500 5000 kalorı yapar. bu da sıradan hıcbır şey yapmadan 2 -2.5 gunde harcanan kaloriye eştir

0|0
    0|0
    • Disarda 2 saat yuruyus yapsam bile kosu bandinda 10 dklik yuryusde terledigim kadar terlemiyorum.

• terlemek ile bir alakası yok. Yokuş çıkıyorsundur bantta

• olur olur

0|0
    0|0
  • 10 dk ideal ama sana tavsiyem ona binme o çok zararlı bir alet inan bana öyle

0|0
    0|0
    • Bende oyle duymusdum insanin dizinde icinde kemiklerin oldugu yerde su toplamasi gibi birsey oluyormus yani onun gibi birsey oyle hatirliyorum. Sen neden oyle dedin?

• Dogru haklisin.

• Kilon ve boyun kaçtı acaba?

• olur bence ama bana göre ıyısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 15 dakika ideal tempolu yuru

0|0
    0|0
  • Olur tabi. Hiç yoktan iyidir

0|0
    0|0