Kuzenim 16 yasinda boyu 162 uzamak istiyor fitnessa gidicem diyor. Bunun icin en etkili sey ne?

Kuzenim 5 cm falan uzamak istiyor. Ben zayiflama icin pilatese gidicem. Oda boyunun uzamasini istiyor bunun icin hangi spora yonelmeli?

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonunun faydasi olmaz barfikste asili kalsin belki eklemleri acilir :) yasi kucuk daha uzar o ama baskete voleybola falan gitsin hem eglenir hem uzar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Asitli içeceklerden uzak dursun, çikolata çitos gibi yiyecelerden uzak dursun. Boyun uzaması için basketbol ve yüzme tavsiye edilir.

0|0
    0|0
  • ağırlık altına girmesin. Bol koşu bol barfiks, ip atlama yapsın. Bar'a çok asılsın iyi olur :)) yaşı küçük daha o boy uzar. Sporu bırakmasın. Spor sağlıktır :))

0|0
    0|0
  • hep o kuzenler :D

0|0
    0|0
  • basket oynasın

0|0
    0|0
  • Basketbol olabilir akla ilk gelenlerdendir. Böyle zıplamalı sporlardan felan :D

0|0
    0|0
  • Basket oyna

0|0
    0|0
  • Yoğurt yesin boyuna

0|0
    0|0
  • Barfiks :)

0|0
    0|0
  • Basketbol voleybol plates

0|0
    0|0
  • bıyu uzar onun 170 olur en fazla 75

0|0
    0|0
  • Bol bol barfiks ve jumping yapsin

0|0
    0|0
  • Yüzmeye gidebilir bizim tanıdıklar etkilerini görmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baskete gitsin bari

0|0
    0|0
  • Body ya da fitness hicbi sekilde gitmwsin. Benim arkadasim tam o buyume caglarinda gitti simdi tuzluk gibi geziyo ortalikta

0|0
    0|0
    • Body boy uzatiyor diyorlar ama

• Yok erken daha. Basketbola yonel a in evde bos durdukca ziplasin ve bacak germe esneme hareketleri yapsin. Sut urunlerine ağırlık versin

• Peki tesekkur ederim

• Yuzsun

0|0
    0|0
  • tabikide sen değilsin

0|0
    0|0
    • Valla ben degilim benim boyum 168 cok sukur

Yükleniyor... ;