Adım atması için ne yapabilirim ?

Sevgilimle 6 aydır birlikteyiz, bazı konuda ilk adımları ben attım örneğin elini ilk ben tuttum, yanağından ilk ben öptüm. Bir ara öpüşme konusu geçti ama o zamanlar daha yeniydik ve hemen olmasını istemedim, zamana bırakalım uygun zamanda olur vs dedim ve bu konu üzerinde baya tartışmıştık.

Şimdi zamanının geldiğini düşünüyorum fakat sevgilimle uzun süredir bu konuyu konuşmuyoruz. Konusunu ben açmak istemiyorum, konuyu onun açmasını nasıl sağlarım ? ( Dalga geçmeden düzgün cevaplar verin lütfen ) :/

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• bir süre sonra bu mevzuyu tekrar açıcaktır zaten o merak etme sende biraz teşvik et:)

1|0
    0|0
    • teşvik etmek için yapacaklarımı soruyorum zaten :/

• peki sağol :)

• rica ederim:)hadi kolay gelsin:P

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ne blym flmlerde olr ya ayakta göz göze bakarsınız sonra bı dudklarına falan bakarsın onda ztn bişiler olcak sen resmn gel benı öp vaziyeti veriyrsn:)olmadı bi aşk filmne gıdın öpüşme sahnesi mutlak olucaktır o arada da olr genelde herkes snemada yapar bu işi:D

1|0
    0|0
  • insanlik icin kucuk ama senin icin buyuk bir adim olacak de.

0|0
    1|0
  • adamın içinden gelmeli yoksa ne yapsan boş bence

1|0
    0|0
    • onun istediğini biliyorum benim kızmamdan korkuyor.

• gerçi en iyi cevap seçilmiş ama puan verirsin artık:) ya bence bi ortamda başbaşa kalın sessiz sakin biraz muhabbet edin ve sonra bi sessizlik girsin araya sen gözlerini onun gözlerine dik ve dudaklarını ıslat tabi nazikçe sonra atılımı o yapar yapmazsa kışlık odun niyetine kullan onu:)

• Peki sağol

• Mesela biyerde otururken şu kadının dudağına bak diyerek biraz zaman sonra öpüşme konusuna giriş yapmış olursunuz kanaatimce

0|0
    0|0
  • sizin regl döllenme dönemleriniz var bizimde üreme dönemlerimiz var...

bu dönemler haricinde insanız ama bu dönemler haricinde bildiğin öküz gibiyiz... ONUNDA İLLA Kİ BU DÖNEMİNİ BUL AFFETMEZ O ZAMAN :)

0|0
    0|0
  • Öpüşmenın zamanı mı olur yahu.

0|0
    0|0
  • Just do it ;)

0|0
    0|0
  • Dudağını balık gibi yap gözlerinin içine bak öpmezse adam değildir.

0|0
    0|0
  • 6 ay çok erken 1 sene en az geçsin bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunun seni beni mi var allah aşkına. seviyosan öpceksin. bu çok samimi bişeydir. zaten ilk sen öptün diye senin hakkında yanlış düşünecekse de bırak öyle adamı. bunun konusu mu olurmuş.sırası mı var bunun.

0|0
    0|0
  • Saygı goster.

Hazır hissettiğinde yaklaşacaktır sana.

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever gibi bir flimi izlemeye sinemaya git kızım :)

0|0
    0|0
  • Öpüşme eline ne geçecek sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;