En sevdiğiniz yabancı/yerli futbolcu?

en sevdiğiniz yabancı/yerli futbolcular kimler ve neden onlar?

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• Yunus Şimşek, Paco Alcacer

0|0
    0|0
    • hayır tabikide illaki bir nedeni vardır sevmenin :)

• Yunus Şimşek; futbolda yeni profesyonel olmuş bir oyuncu. Ekranlarda izliyordum. Bir gün bulunduğum ilçeye geldi, gördüm heyecanlandım uzun uzun baktım gittim hemen yanına selamlaştık , bir muhabbet bir muhabbet. Adam sıfır ego. 40 yıllık dost gibi konuştuk. Nedeni bu, ve futbolu da gayet başarılı.

Paco Alcacer: Futbolu iyi bilen, izleyen biri bu adamı seçmemin üzerine ''neden?'' diye sormaz. Valencia'nın 2014-15 klibini izle anlarsın. Yakaladığını affetmeyen bir forvet. Bu arada Barcelona'ya transferi de gündemdedir, unutmadan yazalım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Pascal nouma
    İlhan mansiz

0|0
    0|0
  • Alex Morgan
    www.naberbro.com/.../1.gif
    24 yaşındaki Amerikalı oyuncu şu an kadın futbolunun en büyüğü. Aynı zamanda da en güzeli. Amerika milli takımının forveti de olan oyuncu 2012 olimpiyatlarında şampiyon olan takımda da oynamıştı.

0|0
    0|0
  • Sonique

0|0
    0|0
  • David Beckham

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz ve ronaldo

0|0
    0|0
  • futbol ile ilgilenen kızlara ayar olan bir tek ben miyim?

0|0
    0|0
  • İbraamovic

0|0
    0|0
  • Wesley ve Muslera..

0|0
    0|0
  • Gokhan tore

0|0
    0|0
  • Sneijder ve Arda Turan

0|0
    0|0
  • David Beckham bıraktı ama olsun adam karizma

0|0
    0|0
  • Messi - selcuk inan

0|0
    0|0
  • Ronaldo-selçuk inan

0|0
    0|0
  • Arda Turan yine Arda Turan :D adam hem yerli hem yabancılarla oynuyo ^^

0|0
    0|0
  • Sabriden başkası yalan ;-) :-D

0|0
    0|0
    • Dimi dimi :D

• Yaniii bizim oyuncularımız varken yabancılar kimin umrunda yabancılara değilde türk oyuncularımızın yanında olun biraz onları pof poflayın biraz

• Yabancı ronaldinho, yerli Gökhan gönül

0|0
    0|0
    • Ben futbola türk telefom sporda başladım 11 yıllık bir geçmişim var, bu deneyime ve kişisel birikimim diyor ki: ronaldinho çok başarılı top cambaziydi tek başına bir yıldızdı ve takımdı topu alıp diriplikleri kendine özgü özgüveni superdi spor hayatını kullandığı maddeler yüzünden yarıda bırakan bir yıldız ama hala seviyorum güçlü bir bileği var, Gökhan gönüle gelirsem bu arada takım tutmuyorum yıllardır süper ligde form grafiği tutsaniz Gökhan gönül koşu olsun bindirme olsun bence sağ kanadı hücum olarak çok iyi kullanan birisi bu yüzden tam bir savaşçı diyeceğim o ki bir turk gibi turk yanı mücadeleci sonuna kadar durust efendi birisi sahada gördüğümüz kadarıyla yorum yapabiliyorum daha çok aslında antrenman gibi arka planda kalanlar daha çok önemli 90 dk Kalık maçlara gore yorum yapmış olduk

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;