Kaldırılan paylaşımlar hakkında.

Vakt-i zamanında latife minvalinden ilerleyip, bir yandan usulca yakınlaştığı kadınların ellerini tutmaya çalışırken heyecanlanan, diğer yandan yönetime (yönetim?) ilgi ve alakanın neticesinde omzuna takılacak yıldızların hayali ile zaman harcayan bir takım vatandaşın, "görev tamamlandı" yazısının tebliği üzerine başlatılan gruplaşmalar ve kazanılan erk, bu vatandaşların soru-cevap ilişkilerine muhatap olan sıradan(?) site kullanıcılarını olumsuz yönde etkilemektedir.

Bu kadar çalışkan, dürüst, onurlu, gururlu, çılgın ve genelde çıplak site yönetimi, kural ihlali yapan soru ve yorumları 1-5 dakikalık zaman dilimi içerisinde silerken, bir başka soruya verilen cevabı "site kurallarına aykırı" olarak değerlendirmek için bu kadar düşündünüz?(2 gün sonra silindi) Yahut bu değerlendirmenin temel alındığı kurallar tam olarak nedir?

Soru: bir takım insanlar bizlere sürekli eksi oy veriyor.

Cevap: oylamaya bu denli değer verdiğinizi gösterdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Kural ihlali nerededir acaba? Ha, eğer ki böyle bir durum yok ise, yetkisi olan arkadaşlar soru-cevap silerken vicdani kanaatlerini mi kullanıyorlar? Yoksa vakt-i zamanında elini tutmak için heyecanlandıkları kadınların teknolojik tene temasından duyulan hazzı canlandırmak için kadına bahşedilen bir lütuf mudur bu tepki?

dostoyevskihakliydi.


0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • haklısın panpa kafalarına göre hareket ediyorlar azıttılar.

    0|0
    0|0
Yükleniyor...