6 sene sonra eski sevgiliye dönmek!

merhaba. biraz uzun olacak ama okursanız sevinirim.

sevdiğim kadının beni terk etmesinin üzerinden tam 84 gün geçti. son hafta kavgalı geçmişti, ayrılmak istediği için. tabii sonradan anladım.

liseden beri beraberdik. sadece 4 ay ayrı kaldık. o 4 aylık süreçte bir sevgilisi olmuş. nasıl bittiği hakkında bir fikrim yok. sonra tekrar barıştık. 5 buçuk senenin sonunda, 84 gün önce ayrıldık. terk edildim. ayrıldıktan sonra öğrendim ki 5 buçuk sene önce 4 ay ilişki yaşadığı çocuğa dönmüş. ruh halimi anlatmama gerek yok.

çok koyuyor ayrılırken söyledikleri. çok seviyordum onu. o da beni seviyordu, biliyorum. sevseydi terk etmezdi evet ama seviyordu. çok yakın bi zaman sonra istemeye gidecektik hatta. ayrılmadan 1 hafta önce evlerindeydim. ailesiyle birlikte... mesajla bitirdi ilişkiyi. o kadar yılın hatrına oturup konuşmaya ikna ettim zar zor. ayrılırken öyle şeyler söyledi ki, hala inanamıyorum.

seninleyken mutlu değildim,

alışkanlık,

kafamı dinleyeceğim,

sevgim kalmadı, soğudum,

akrabalarım seni sevmiyor,

ve memleketimle ilgili söyledikleri...

hiç bi cevap veremedim. helallik istedi. onu bile veremedim. sonradan öğrendim her şeyi. bana yattım dedikten sonra sabahlara kadar başkalarıyla mesajlaştığını. telefon dökümlerine bakınca anladım. ve daha neler... ayrılmadan önce sinyallerini vermişti. şimdi düşününce mantıklı geliyor.

çok sevmiştim. o kadar yaktı ki canımı, hala anlayamıyorum, inanamıyorum.

1 haftada ne değişti? bu kadar kolay mı 7 sene canın olmuş birinin üstünü çizebilmek? bile isteye böyle birinin canını acıtmak bu kadar kolay mı? hiç mi vicdan olmaz? geçmişe hiç mi saygı olmaz? hala düşünüyorum...

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• bende aynısını yaşadım 6 sene boyunca onunlaydım her derdine koştum her dediğini yaptım canım gibiydi ya en son bana evlenme teklif etti bende tamam dedim ama bir ay sonra baktımki başka bir kızla beraber olmaya başlamış beni terk etti o kız için şimdi beraber yaşıyorlar mutlularmı bilmiyorum sadece allaha havale ettim sende öyle yap allaha havale et ve bir daha kesinlikle kızı arama sorma hiç kimse gururundan şerefinden önemli değildir... mutlaka birgün hesabı sorulur yanan canların..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• İste uzadikca kabak tadi veren seylerden biri. Uzatmayacaksin aga, sonra el kizi gelir vurur kicina tekmeyi. Haspama saklabanliklar yapcaktin hergun ki sıkılmasin. Gonlunu eyleyememissin yeterince. Fazla surmez, bigun bakarsin bi mesaj, sensiz yapamicami anladim,affet! Gecmis olsun..

0|0
    0|0
  • ayrılırken söledikleri nasıl bi kişilik oludğunu göstermiş, iyiki evlenmeden bitirmiş, dile kolay sylemesi ama bugünlerde geçicek

0|0
    0|0
  • benim de 16 aylık ilişkim bitti bugun cok zor anlıyorum hele seninki o kadar yıl yani..demek ki sevmemiş sevdiğini sanmış butun bu olanlar onun karakterini gosterir unutmak cok zor biliyorum ama oyle bi insan için degmez gercekten..

0|0
    0|0
  • Unutmak zor, çok zor ! Ama gelen gideni aratır kardeşim.

0|0
    0|0
  • 1 haftada olmamış olan uzun zamandır böleymiş anlaşılan biraz geç olmuş ama gerçek yüzünü görmen iyi olmuş evlenseydiniz daha da kötü olabilirdin artık yoluna bakmalısın daha tecrübeli olarak sana layık birini bulursun

0|0
    0|0
  • Böylelerinde vicdan yok unut gitsin çok şanslısın ki evlenmeden olan olmuş sadaka ver yoluna bak

0|1
    0|0
  • 3 yılda benım gıttı bosver unut gıtsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• demek ki eski sevgiliyi gorunce fevri donmus tekrar ona gitmis.. ondan dolayi gencler sizedir bu nasihatim: karacoglan der ki:

yarali ceylanlarla yarali aslanlara birlikte olmamaya calisin..

ayrilik acisiyla size gelen sizi oyle bir aciyla birakir..

mumkun hic sevgilisi olmayan sevgililer bulun ki herseyinden emin olabilesiniz..

0|0
    0|0
  • ALLAH büyük kardeş buda bi imtihan..

ben öyle dedim kendime sanada söylüyorum..

evet ne yaşadığımızı bir biz biliriz ben ne desemde boş ama gerçek olan birşey varki KENDİMİZ İÇİN YAŞAMAYA DEVAM...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;