Kitap yazmayı düşünüyorum, sizce okuyan olur mu?

Kitabın başlığını söyleyeyim ; '' flörtte kadın evlilikte erkek '' ,

Yani flörtte kadınlar erkeği evliliktede erkekler kadınları seçer konulu bir kitap , böyle harmanlayıp yazıp bastırıcam eğlencesine ;) , sizce tutar mı ?

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• hayal gücün iyiyse eğer dizi senaryosu gibi bir roman yap yaprak dökümü aşkı memnu kavak yelleri ve bir çoğu yani artık dizileri romanlardan yapıyorlar yarın öbürgün bir dizi teklifi gelirse romanına dizi yapmak isterseler köşeyi dönersin :D

0|0
    0|0
    • İnanmıcan ama fetih 143 filmi gibi bir senaryo yazmıştım yıllar önce ama o zaman imkanlarım yoktu kime okutcaz dinleyeckler diye , Bir sultanın hayatı buda FAtih sultan mehmet olucak 'tı ama olmadı işte , hayal gücüme ve mantığıma güveniyorum şükürler olsun ;) , dizi teklifi belki sitcom gibi düşünebilirler inş .:)

• yani romanı çıkarmak mantıklı olur artık diziler 1 romandan olusuyor 2 eski yeşilçam dizilerinden uyarlıyorlar :D bir dene şansını

• Bitane daha var yazmayı düşündüğüm , ''Aşk sahte sevgi belki cinsellik evet '' adı bu konusuda çok derin anlamları olucak ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• hocam sallamasyon kendi bilgilerinle yazmıcan dimi bunu kitap filan arastırcan yani psikoloji filan ... yok ole eğlencesine yazacaksan zaten satma gibi bi endişen olmması lazım sen ne istediğini bilmiyorsun bnce onuce onu araştır sonra kitap için araştırma yaparsın

0|0
    0|0
    • Eğer tutmazsa çok ta umrumda olmuyacak , ben kendime güveniyorum sosyal ve duygusal zekam ilerde insan tanıma ustasıyım ve çevremdeki insanların yaşantılarını hep izledim yıllarca ve en kötü insan psikolojisini yaşadım her her kesimin ne istediğini heyecanlarını mutluluklarını biliyorum , peki sen ne tür bi araştırmadan bahsediyorsun ?

• Senınkı daha cok anı ve cıkarımlar ve gozleme dayalı olucak sanırım tutar mı tartısılır

0|0
    0|0
    • Peki sosyal ve toplumdaki olaylara yaşanışlara iyi bir şekilde değinirsem ? yani okuyucuya direk hitap etsem aynı onun zihninne girsem okurken , yani şunu demek istiyorum bazı yazarlar ( genelde kişisel gelişim kitapları yazanlar ) vardır bunlar okucuya aksederken kendi hayatından kesitler ve gözlerler verir ama ben hiçbirisinde görmedim bunalr her kesimi içermiyor , ben sivasın yaylasındaki bir adamın ve İstanbul-Beşiktaşta oturan bir kişini anlıyacağı bir dilde yazıcam , bu dediklerim nasıl ?

• dene içinde kalmasn :)

0|0
    0|0
  • Eger reklamini iyi yaparsan okunur bence.

0|0
    0|0
  • tutmaz ne yazarlar var satmıyo satsada korsan satıyo çok az şansın ..

0|0
    0|0
  • ilgi çeker bence yazz.

0|0
    0|0
  • ben okurum sen yaz...

0|0
    0|0
  • bi süre insanlardan uzaklaşman mantıklı olcaktır evet.hemen yazmaya başla.

0|0
    0|0
  • çok doğru yani bence devam et kim tutar seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ÖNSÖZ de bana teşekkür et genç...olar mı?

mesela... bu kitabı yazarken evlenmemek için kriterleri gözüme gözüme soktuğundan dolayı sayın Hotdog'a... bana göstereceğin resmiyet sana da ciddiyet katacaktır hem. Valla bak.

0|0
    0|0
  • niye tutmasın, bastır tabi ya :)

0|0
    0|0
  • İlk olarak kitabın adını beğendim.Konuya geçmeden önce bunları çok söyleme iyi niyetlisin ama insanlar emeğini çalabilir.En önemlisi bence bu oranı tutturmak;yüzde 50 örneklerle,güzel yazı tarzıyla ciddi anlatım,yüzde 25 olayı biraz makara,espri,ağlanacak halimizi gülüyoruz konusu yap kalan yüzde 25'te de kendinden birşeyleri kat,başarırsın acı yok roko acı yok.

0|0
    0|0
  • devam arkandayz

0|0
    0|0
  • reklamını iyi yaparsan her sey satılır kardeşim

0|0
    0|0
  • kahveye falan git

0|0
    0|0
  • Tutmaz o kitap.