Komşumuzla kavgalıyız

komşumuz durmadan bizim hakkımızda dedikodu yapıyor anormal davranıyor satascak yer arıyor annem sessiz çok tatlı bi kadın bense tam tersi özelikle böle şeylere susmayan birisiyim annem boşver düşme onların sevişeyine diyor ama ben ağzıma gelen bütün lafı saymak istiyorum yokmu sayım yada kavga mı edim

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• otür kişiler polis ve mahkemeyi güvence olarak gören kişiler malesef en ufak şeyde haklıymıslar gibi hemen seni polise verip sonrada dava açarlar bu tür kişilerden uzak durun bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• katil olursam komşulardan olurum

hepsi terbiyesiz

0|1
    0|0
  • In asagiya zili cal agzini burnunu dagit onun tekmeleyerek asansore sok yarisi girince kapiyi sertce carp yine tekmelerle ust katlara cikar merdivenlerden at onu.

Bunlari yaptigini dusun anlik ofke basina neler acar sorgula kadini anlamaya calis gulumse ' o iplemez gulus bitirir onu'

0|1
    0|0
  • bir laf vardır kardeşim... it hürür kervan yürür. diye bırak komşunuz hürüsün siz hayatınızı tadında yaşamaya bakın. ona inat en güzel şekildede yaşayın veselam...

0|1
    0|0
  • boşvere bea ananın lafını dinle

0|1
    0|0
  • saçını başını yol bölelerini şıamrtmamak lazım ama dikkat et dayak yemeyesin gözün kesiyorsa dal gitsin

0|0
    0|0
  • komşunuzu savcılığa ver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• annen haklı muhattap olma bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;