Formula 1 Dünya Şampiyonası hakkında görüşleriniz neler?

Arkadaşlar F1 2012 sezonu hakkında görüşleriniz neler.Vettel şampiyonluğu hakkettimi.Türkiye GP sini tekrar ülkemizde olmasını istermisiniz

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• vettel şans eseri kazanmadı ki, zaten büyük ölçüde belli etmişti şampiyonluğunu. Somut başarı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• F1 şifreli kanallara geçti geçeli izleyemiyoruz..birde Türkiye ye gelince ilgi yok diyorlar..ayda yılda bir iki defa çıkan şeyin şifresi ne olaki? gelsin ve şu yayın sınırlamasını kaldırsınlar..motor seslerini özledim/

0|0
    0|0
    • Dünyadı tüm ülkelerde F1 ücretli ve şifreli kanallarda yayınlanıyor.F1 in patronu daha fazla para kazanmak için böyle olmasını istiyor.Yayın hakkını satın almak isteyen tvlerden de cok buyuk rakamlar ıstedıgı ıcın kanallarda yayını şifreli kanallarda yapmak zorunda kalıyor.Mesale ben F1 Türkiye de şifreli kanala geçince çoğu F1 fanları gibi gittim yaklaşık bir ikiyüz tl masraf ile aldıkaylıkta 75 tl ödüyorum sırf f1 için

• Ben RTL'den izliyorudum kablo tvde. Ayrıca internette bir çok site var spor müsabakalarını izleyebileceğin.

• Yanlış biliyorsun. Bernie Ecclstone kesinlikle ve kesinlikle açık kanaldan yayınlanmasını istiyor şifreli kanallardan değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• https://www.youtube.com/watch?v=vx9zIQvrdZU Bu kazadan beridir Vettel'i pek sevmem, herkes kaza yapar ama bu başka türlüydü. Şampiyonluğu hakedip etmediği konusunda yorum yapacak kadar izleyemedim.

0|0
    0|0
    • kazayı canlı canlı gördüm tam gözümün önünde oldu :D

• link kısmet olursa f1 tekrardan istanbul'a geliyor

0|0
    0|0
  • isteriz tabi o istenieln sayıda seyirci sorunu bizim f1 sevgisinden uzak tuttu gitti yahu Vettel İyi gidiyor

0|0
    0|0
    • vettel iyi gidiyor da o arabayı kobayashiyede versen yarış kazanır.Tabi kaza yapmazsa :D

• :DDD arabası bir ayrıcalıklı tabi

• Bence burada tekrar olmali olsun istiyorum istiyoruz

0|0
    0|0
    • Daha önce gittiniz mi bilmiyorum fakat giden kişi için tam bir işkence.Saat 5 gibi yarış bitmişti pisten 6:30 gibi zor ayrıldım inanılmaz bir trafik oluyor.Ayrıca bilet fiyatlarıda bizim ülkemize göre çok pahalı.

• Iki kez haric gittim. Bilet geliyordu oyle gidiyordum yoksa katiliyorum sana besyuz lira vermem mesela ben hatta daha fazla. Bilet gelmese gidip acik tribune girmem onun fiyat normak ama o da cekilmez. Yol iskencesi kismina katiliyorum. Bugune kadar en zevk aldigimi soyleyeyim ilk yarisin oldugu sene idi o heyecanla persembe gunku pit turuna da gitmistim. Hem gelen az trafik durumu ok hem pitte geziniyorsun arabalarla ic icesin. Bunu tavsiye ederim tekrar gelirse mutlaka deneyiniz

• ben alonso taraftarıyım 2 senedir kaybediyo vettele sıkıyo canımı bu durum

0|0
    0|0
  • çok istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;