Hayal gücünüzün sınırları ne kadar?

bir adam yolda gidiyormuş düşmüş ölmüş...neden?:))hayal gücünüz ne kadar geniş acaba:))...hayalperestmisiniz?...

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Adamin cocugu o sabah ondan cikolata istemis.Adam da soz vermis.Sonracigima ise gitmis.Patron onu kovmasin mii?Napcam netcem diye kara kara dusunurkeeeenn megersem farketmedeen ucurumun kenarina kadar yurumus yurumuuss yurumuuss.Sonra da asagi dusup olmus.

Duygulandim:(

0|0
    0|0
  • eceli gelmiş

0|0
    0|0
  • O sıralar kar yağıyormuş ve adamda buz tutmuş gölün üstünden yürüyormuş,düşmüş buz kırılmış gölün içine düşüp ölmüüüşşş

0|0
    0|0
  • hayalgücünden çok düz mantık var bende adamın biri yolda gidiyormuş düşmüş ölmüşse eceli gelmiş der fatiha okurum ha bana dersen dingil bana bir masal anlat yüzüklerin efendisi gişesini yakalarım animallah

0|0
    0|0
    • tamam masal anlatabiliyorsan hayal gücün çok kuvvetli...ben küçükken çok anlatırdım mesela

• hayal kurarım ama olabilecek şeyleri hayal ederim yani hayal kurarknde uçmayalım :)

0|0
    0|0
  • Ne içtiyse bende ondan istiyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü adamın üstüne meteor düşmüş. yılın bu zamanı çok olur biliyosun mu.

1|0
    0|0
  • bi adam varmış ks de gangstaa diye. neden varmış.

0|0
    0|0
  • yol düzmüş

0|0
    0|0
  • ben = hayalperest

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıyamet alametlerinden bir tanesi de ani ölümlerin artmasıdır. Hayal gücümü yormaya gerek yok evet mi ?

0|1
    0|0
    • evet katılyom abi..bir tane video görmüştüm futbolcunun biri durdugu yerde ters bi şekilde bükülüp ölüyodu mesela

• çünkü adam değilmiş zuhahahahh asdanfkjafkjbaskjfbsafd

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;