Yabancı birisine Türkçe dersi...

arkadaşlar yabancı birisine türkçe öğretmenin kolay yollarını arıyorum bilen yada bu konuda deneyim sahibi yardımcı olabilecek birileri varsa memnun olurum teşekkürler

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• livemocha sitesine uye ol uye olurken türkçe öğrencem ingilizce ana dilim diye yaz kur kur aynı sırayla öğretirsin sen de.

0|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Dilbilgin çok iyi olmalı. Sözcük sıralamasını çok iyi bilmeli. Telaffuzda tereddütün olmamalı. Fonetik yazılımları her iki dilde de çok iyi bilmelisin. Yapabileceği seviyede bol alıştırma verirsin. Bol bol konuşursunuz.

0|0
    0|0
  • Bunun için özel bir alan var, yani özellikle yabancılara türkçe öğretimi üzerine uzmanlaşanlar var, varsa tanıdığın yardımcı olur, yoksa da o uzmanların hazırladığı kitaplar var nasıl biz diğer dillerin alıyoruz onlar gibi.Onlardan bulabilirsin piyasada.

0|0
    0|0
  • Dünde bizim işyerine yabancı personel aldık Türkçesi yok denecek kadar az. Kaş gözle iletişim kuruyoruz. ileri gidecek olursak ta el kol yaparız sanırım.

0|1
    0|0
    • e sizinkide iyimisde benim durumum biraz daha farkli benim esim yabanci ve turkce ogrenmeyi cok istiyor uzun zamandir fakat benim ne turkce ogretmek gibi bir tecrubem nede oturup citti anlamda calistirabilecegim zamanim var yani kendi kendine evde ogrenebilecegi birseyler ariyorum bilen yada yardimci olabilecek birisi varsa

• tekme tokat.

• ben bogazici universitesinin kurslarina katiliyorum uzun suredir

ama tabii dogdugumdan beri turkce ogreniyordum, sadece pratik yapamadigim icin biraz da grammar icin iyi geliyor

tavsiye ederim

bir de tomer var

0|0
    0|0
    • Günlerdir şu "atiye sokak" isimli fotoğrafının arkasındaki BMW'nin kasa kodunu merak ediyorum. Dayanamadım yazdım artık.

E94 mü acaba o ya. Bilen bi' insan evladı yazsın lütfen.

• Bende farlardan dolayı E36 diyecektim ama ön ızgaraların kesimi, ovalliği falan bi' değişik geldi.

E teşekkür o halde.

• e36da iç köşe düz böbrek z3e oranla daha kare araç z3 cabrio mu hatcbak mi ben onu merak ettim

Erkekler Ne Diyor 4

• bende perulu birine türkçe öğretmeye çalışıyorum.yolunu bulursan banada söyle :)

0|0
    0|0
  • alfabe başı çekiyor sonrası ALLAh kerim :)

0|0
    0|0
  • ilk önce onun dilini öğrenmen gerek.tahminimce

0|0
    0|0
  • Sosyal türkçe mi yoksa iş türkçesi falan mı?

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;