Koşu ve ya yürüyüş

Selam arkadaşlar. Hiç koşu yapmayanlar için program bileniniz varmı? ama tabiiki her gün yapmaya vaktim yok haftada 2 kez yapılacak bi program. Önceden teşekkürler.

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Açık alan mı kapalı alan mı?

0|0
    0|0
    • sahilde kosu yapmayi daha faydali bluyorum. bunun bi farki varmiki?

• kosu hakta hic bi anlayisim olmadigi icin bilmiyorum ) mesela ne kadar kosmakla baslamaliyim veya yuruyuslemi baslamaliyim kosudan onceki hareketler bunlari bilmek isterim.

• Ufak çaplı ısınma hareketlerinden sonra yürümeden direkt hafif tempo koşuyla başlayabilirsin. İlk başlarda 10 ar dakika hafif tempoyla koşsan yeterlidir bir süre sonra bu tempo hafif gelecek ve yavaş yavaş hem tempoyu hemde süreyi uzatacaksın bu senin kondisyonuna bağlı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Nike'ın sitesine gir. Orda çok güzelkoşu antremanı programları var.. Ben Bilgisayarıma indirdim ama burdan gönderemiyorum. Bi de kilo vermek için templu yürüyüş daha etkilidir

0|0
    0|0
    • (nike +running uygulamasimi ? ama i phone ve android yazilmish orda.. nasil indire bilecegimi anlamadim... cok tesekkkurlerr

• interneti araştır çok çok daha faydalı olucak senin için çok güzel programalar var nasıl başlıyacaksın ne yiyeceksin en içeceksin falan ben bir ara arştırmıştım ...

0|0
    0|0
    • simdi bakiyorum nette. ama belki denedginiz ve tavsiye etdiginiz bir program ola bilir . mesela ben her gun yuruyus yapamam cogu ya her gun ya da haftada 4 kez yap diyo

• netten bak dememdeki sebeb şu ..sen şu anki durumunu en iyi bilensin fiziksel olarak dolaysıyla hangi programın senin için başlangıcta en elverişli olucanı daha iyi oluşturursun ...

• kosu programi yaziyorum ama fazla bi shey bulamadim. eger buna bilirseniz linkini ata bilirmisiniz buraya,?

• yürüyüş koşudan daha etkilidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;