Cephesel eleştiri yağmurlarına maruz kaldığınız oldu mu?

kimi sözler var ok gibi insanın yüreğine saplanıyor insanın yüreğini kanatıyor kimi sözler kinayeli oluyor insanın yüzünde bir tebessüm oluşturuyor eleştirinin dozajı nasıl ayarlanmalı eleştiri nasıl olmalı?

Güncellemeler:
önyargılar ve yapılan eleştiriler acaba bunun kaynağı aynı boyutun insanı olmamaktan yada aynı derinliğin insanı olmamaktan kaynaklanıyor olabilir mi?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• kırmadan incitmeden yapılacaksa yapılmalı bence karşıdaki kişinin anlayacağı türden olmalı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• dobralık adı altında densizliğe tahammülüm yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Saman suyun dibine batmaz altta kalmayı ve susmayı öğrenmek lazım ilk olarak. Sonra empati. Sonra bin düşünüp bi konuşma. Sonra düzgün bir ses tonu ve akıcı konuşma (dilinin döndüğü kadar). Sonra ikna etmek zorunda olmadığını kabul etme. Sonra kimsenin bizimle aynı düşünmek zorunda olmadığını bilme..

0|0
    0|0
  • Evet ben mesela sınıftaki çocuklar bana hep önyargılı davranıyorlar ama tanımıyorlar beni bu beni çok kırıyor

0|0
    0|0
  • çok umursamam genelde ama söyleyen kişi önem verdiğim, üzerine titrediğim biriyse mesela ne dese dokunuyor. bu huyumu da hiç sevmiyorum. deep shit

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;