Protenin tozu ile bir sıkıntım var?

arkadaslar 5 6 aydır body yapıyorum ve artık toz almadan gelısemez oldum ve toz almaya basladım 4 gundur kulklanıyorum ve sırtımda sivilceler cıkmaya basladı bunlar nasıl gıder gunde 2 lt yakın su içiyorum ve bazın sıvılceler sızlıyor

aminoasitte alıyorum ama onu bıraktım cunku bazı hapllar mıdemi agrıtıryor o yuzeden bıraktım onu

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• doktora git fazla kullanman oldukça zararlı protein kullanmadan alamıyorsan yemeğine dikkat etmiyorsun demekdir portein tozunu yiyince kas geliyor sanma vücuduna gereken proteini karşılıyor senin gıdadan alman lazımken o kadar proteini sen tozunu kullanıyorsun mantıklı düşün diğer gıdalardan yoksun kalıyorsun doğru beslen beslenmeni gözden geçir yine söylüyorum doktora görün tartışmasız sağlık önemli lafı bile olmaz :)

0|1
    0|0
    • Ah ah toplum olarak çok bilgisiz buna yanıyorum protein tozu neyden yapılıyor acabada burada böyle konuşuyorsunuz

• 10 Senelik müsabik yüzücüyüm 4 senedirde Fitness personal trainer akademisindeyim https://i.hizliresim.com/Layzgj.jpg geçen seneni Gençler kadagorisi 2. siyim onuda belirteyim kilo başı spor yapan bir isanın 2. 2.5 3 gr protein alması gerek diyelim 80 kilosun 240 gr protein bunu nasıl almayı düşünüyorsun sabah 10 yumurta günde 1 kilo et yesen bile 160 gr da kalıyor tamamlayamassın Whey protein tozları peynir suyunun kurutulup toz haline getirilip aramo ile karıştırılmış bir üründür tamamen dogal türkiye Steroid ile supplementleri birbirine karıştırıyor supplementleri vücuda zararı yok aksine yararı var bizimkiler bacaksız gibi kısa boylu göbekli gezmelerinin sebeplerinden biri America da bu besinler çocukların sütüne karıştırılıp bile veriliyor hiç bir sakıncası yok ha şöyle bir durum var insan vücudu bir anda 40 50 gr protein tüketmeli fazla yükleme yaparsa vücudda su tutma sorunları yaşanır ve vücudu proteine yeni alışan birininde kollarında omuzlarında sırtlarında sivilce olması süre ikisini karıştırmayın ;-)

• Valla ben ne milli sporcuyum ne yarışmaya katılacak bir halim var :) ben hobi olarak yapan bir vatandaşım :D ayrıntıya inmem o kadar :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• 5-6 aydır body yapıyorsun ve toz almadan gelişemeyeceğin seviyeye geldin öyle mi :D

2|0
    0|0
  • keşke önce bir test yaptırsaydın karaciğer için filan bende yapmadan kullandım ama allaha şükür bende bir yan etki yaratmadı

0|0
    0|0
    • Steroidmi lo bu karaciger ile alakası ne yorumlara gülüyorum ya :D

• bak arkadaşada dedigim gibi supplement kelime anlamı besin takviyesidir besin takviyeleri yurt dışında yeni dogan çocuklara bile veriliyor saglıklı gelişim göstersin diye bizim türk milleti herşeyi zararlı sanıyor bastı bacak gibi geziyorlar sonra kısa boylu gelişmemiş Steroid ler zararlı ve karşıyız steroid çünki direk etki gösteren bir hormondur testesteron vücuda anabolic olarak alınınca vücud tembelleşiyor kendi üretimini durduruyor bu sefe buda saç döküyor kan işetiyor vs vs zararları gider ama supplementler dogal besinlerden yapılıyor yani whey protein mesela peynir suyunun kurutulup toz haline getirilip aromalandırılmış hali insanlarımız bilgisiz bundan kaynaklanıyor

• anlıyorum seni bende kör kütük cahilce başlamadım zaten söylediklerinin çoğunu anımsıyorum mantıklı geliyor testlerinde sonucu olarak nasıl yorumlanacağını bilmiyorum belki doktor o test sonucundan kullan veya kullanma demeyecekte başka bir yere vardıcaktı bilemiyorum

• Kullandıgın markaya baglı ve ilk almaya başladıgın için vücudun proteine alışkın olmadıgı için yapar sonra düzelir günde 1 ölçek al şuanlık ayrıca Bcaa ile tüketmen gerek sentezlenmesi için Gultamin al Bcaa bunlar şart

0|0
    0|0
  • Protein tozundan değil dir bence bir doktor a git başka bir skntın olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;