En Lezzetli Pizza Hangisinde? Dominos, Pizza Hut, Sbarro, Little Caesars?

Domino's , Pizza Hut, Sbarro, Little Caesars vs vs sizce en iyi pizza hangisinde yenir ?
En Lezzetli Pizza Hangisinde? Dominos, Pizza Hut, Sbarro, Little Caesars?
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • İstanbulda yaşadığım dönemlerde bizim arkadaş pizza hut un mecidiyeköy şubesinde motorlu kurye idi her akşam getirirdi pizzaları ve kolayı,pizza yiye yiye bir hal olduyduk o zamanlar pizza hut benim en çok yediğim.

  • Pizza hut iyidir . İnce hamurlusundan

    • bence de

En İyi Kız Görüşleri

  • Ben evde yapıyorum.Hazır pizzalara on basar.Denemenizi tavsiye ederim hiç de bir zorluğu yok.

  • Dominos ve little caesars benim bebeklerim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

40 42
  • Yıllardır pizza yemiyorum.

  • Papa John's ^~^

  • evimde ben de gayet güzel yaparım 👌

  • pizza hut kesinlikle

  • kendi yaptığım ev yapımı pizza çeşitlerim elbet

  • pizza huuuuuuuuuuuuuuttt acı gercek bu diğer ikisini de denedim.

  • sbaro nun pizza hamuru kalın. Dominos iyidir :)

    • Hangisi? Karar ver :)

    • dominos :)

    • Tamamdır bir de onu deneyelim :)

  • tartışmasız pizzahut...

    • bencede

  • Şubeden şubeye bile değişiyor ama little ceaser güzel bizim orda

  • italyanişi gayet iyi

  • PIZZA HUT!

    • bence de

    • .)

  • Bol Malzemos Karışık

  • Domino's tabiiki..

  • Super supreme.

  • evde yapilan pizza gibi olmuyor hicbiri. Off olsa yerdik😆😆

  • Ben yapıyorum ama seriye bağlamadım.

  • Pizza pizza

  • dominosss little cearsda güzel =)

  • evde annemin yaptığı müthiş:)

    • Hg gopek

    • Ayamı ye

    • Hahahaha

  • Dominos. Dığerlerini denedim avmlerde falan kuru yanık falan. O sube mi beceremedi bilmem

  • Daha Fazla (62)