Ya vaatte bulunmayacaksın ya da bir sey diyorsan sözünde duracaksın!

Soruma cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

ondan ayrıldım 4 gün oluyor ayrılmamın nedeni vardı buna mecburdum simdilik bana senin için ölürüm diyen bir insan ayrıldım ya onla çıkarken neyi istemiyorsam hepsini yapmış bana sen ayrılsan bile seni unutmam diyen kişi gitmiş ben bunu yeni gördüm su an diyorum iyi ki ayrılmışım sadece beni konusmak için gören zamanı geçsin diye konuşan biriymiş o bu acı ama gerçek dediklerine inanmıştım kimsenin duygularla oynamaya hakkı yok ya vaatte bulunmcksın yada birsey diyosan sözünde duracaksın böylelikle anladım sevgisinin hafifliğini ben su an böyle düşünüyorum siz olsaydınız yerimde yine böyle mi düşünürdünüz

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce anlatmıştım bende burada... biri vardı ve kendisini bunalımdan kurtaramadığı için defalarca kavga ediyordu. erkek peşinde koşturur onlarla samimice konuşur benim varlığımdan bile haberleri yoktu. herşeyi bunalıma bağlar affetmemi beklerdi. ayrıca ben değişemem sen benim için değiş tavırları sergilerdi hatta bunu yüzüme söylerdi. kendisi çok güzeldi kabul ediyorum ama herşey bi yere kadar tabi! sonunda dayanamadım ve bana gerçekten uymayan birisi olduğunu anladım bunu da gördüm. ama en başında böyle olmadığı için bunu anlamamıştım. şimdi bu sebepten dolayı ayrılmış olmam yalancı konumuna mı getiriyor beni? hiç sanmıyorum eğer ki bu tavırlarla karşınızdakini bıktırıyor onu kendinizden soğutuyorsanız siz gittiğiniz anda o özgür bir insandır... özgür insan da istediğini yapar.

0|0
    0|0
    • anlıyorum ama benim ayrılma nedenim farklıydı bunu oda biliyo ama 4 gün ya bana mesaj atıo bi yandan da herseyi silmiş atmış o zaten hazırmış

• biliyo .. yani söyle dedim bana süre ver ailevi problemlerim var dedim onu üzmemek için tam anlatmadım olayı

• tam anlatsaydın keşke yüksek ihtimalle bu yanlış anladı o yüzden de tavrı değişti. unutma umudunu yitiren erken değişir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ben sana bir şey sorayım sevqilim durmadan trip atıyordu erkek arkadaşlarının yanına qitme dedim ve cuma qunu yanındakı cocuqu vuracam dıye msaj attım oda benim arkalrıma karısamassın bitti artık bb ben dedeim ben seni sevdiqim de korumak için yaptım oda bb filan yazdı bir qün mesaj atmadım oda bana dedi int ordan daha yeni beni qorup kacmana qerek yok tu dedi beni qormeyeni bende qormezden gelirim dedi bb dedi bende tam yazdım oda ii tm sen yeni kukla sevqilini bul artık bb yazdı ben sde bb yazdım oda bb yazdı daha cevap vermedim ona

0|0
    0|0
    • ne alaka bea ona yapma dedğim seyleri bende yapmıyordum bunu oda çok ii biliyordu ben sadece ömrümün sonuna kadar sevmek istedim onda o yürek yok

• :)

• sizi rahatsız eden nedir tam olarak yani olayların farkındasınız normalde unutup yolunuza bakmanız gerek ama bellki unutamıyorsunuz aklınızı kurcalayan bişi var azdaha detay verebilirseniz iyi olur

0|0
    0|0
    • sorun şu bana o kadar vaatte bulunan adamın sevgisini dört gün ayrılıkla gördük bana bu sevda sen gitsen bile mezarda biten diyen insan iyi rol yapmış ama helal olsun ona

• bende erkeğim fakat savunucak değilim cinsimi herkes için demiyorum fakat hertürlü şeyde bayanlar erkeklere oranla daha ciddiye alırlar iş olsun aşk olsun ne olursa mesala o senin yerinde olsaydı söz verip yapmayan sen olsaydın bukadar kafasına o takmazdı ama sen bunu düşünmeden yapamıyorsun çünkü daha ciddiye alan taraf sendin o halde senin bir hatan yok onun yapmıs olduğu bir yanlışada üzülmeyin bir ilişkide kendin hata yaparsan üzül fakat sen üstüne düşeni yapmışsın

• Biz erkekler böyleyiz kanımızda var. Sanada gelince s.ktir et ya bırak o sana ne kadar değer veriyosa sende ona o kadar değer vericeksin. İyi ki ayrılmışsın . Yine üzülürsün edersin ama bide öyle bi insanın seni terkettiğini düşün daha çok üzülürdün.

0|0
    0|0
    • bana her gün mesaj atıo du engelleyene kadar dedim beni biraz kendi halime bırak baskası yok hayatımda ondan baska bunu o da biliyo neyse bi baktım ne yapma dediysem boş bıraktım ya hepsini yapmış ve bana yazdığı su senle konuşuyordum zamanım geçiyordu anlıcağın onun can sıkıntısını geçirmekten baska birsey yapmamışım sevseydi sözünü 4 günde yemezdi

• Yapacak bişey yok artık güzelim takma kafana. Bırakk rahatla çevrene bakın biraz dinlen nefes al çok sıkmış seni anlaşılan.

• evet biraz

• ayrılmışsın inadına yapmıştır

0|0
    0|0
  • Ne bekliyordun ki intihar etmesini mi? Onun için hayat devam ettiği gibi senin içinde devam ediyor. Yeni aşklara yelken açmanın vakti gelmiş

0|1
    0|0
    • bana ömrünün sonuna kadar seveceğini söylüyordu aramıza engeller girse bile 4 gün çok kısa bi zaman 2 senelik ilişkiyi pat diye silmek için

• 4 gün 4 hafta 4 ay 4 yıl

Tüm ayrılık sorularında illaki bir 4 geçiyor.

Kızların büyük kısmının şifrelerinin en az biri 4 tane 4 bu demek oluyorki hayatımızı mahfeden sayı 4 dür.

0|0
    0|0
  • Çok önemli sözlerse tutması gerekirdi ama önemsizse de büyütmemek lazım

0|0
    0|0
  • yani benim için ölen birini istemezdim açıkçası

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun daha beklemen lazım üzülme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım bi kere sen ihanete ugramıssın hemde seninle birlikteyken.. senin yerinde olsam tamamm içim acır ama yinede çok kinlenrdim.. ama o sözleri verdikten sonra herhangibir neden yokken bırakıp gitseydi için çook acırdı çünkü ayrılıgına bi neden bulamazdın..senin yerinde olan herkes tekme atar hiç umursamazdı.. iyiki senden ayrılmadan aldattıgını öğrenmişsin ..yoksa hıçkırık gözyaslarına bogulurdunn .((

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;