RESIMLI? arkadaslar body 've kitbocksa baslicam vucudum uygunmu?

Boy 1.71 kilo 68 resme bakarsaniz :) vucudum kas yapmaya uygunmu fazla kas kötümü durur

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• 1.71 ve kaslı biri düşünemiyorum. Bosver kası cucesin zaten.

0|0
    0|1
    • Hahaha goreceli kavram timeframe tes
      Turkiye standarkarinda ortalama boyum

• Hayır kesinlikle iyisin

• Tesekkur ederim saol

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• bu vücutla yapabileceğiniz kas sınırlıdır. Vücut tipiniz ince görünüyor. Ayrıca iki sporu bir arada yaparsanız, çok çok iyi beslenmeniz gerekecektir. O kadar yemek yiyebileceğinizi düşünüyorsanız ikisi bir arada deneyin derim. Ama zor. Destek te kullanmanız gerekir. Sadece bir tanesini yapın bence

0|0
    0|0
    • Ya yemek yersem ama kilo alirim
      Bisey sorcam ben kilolumu gozukuom yoksa siskami

• ince görünüyorsunuz. 15 yıldır sporcuyum. Fakat ikisi bir arada zor olur. O kadar kalori alamazsınız tahminimce. Fazla yemek zor iş çünkü. İkisi bir arada kas yapmayı düşünüyorsanız zorlanacaksınız. Tek bir tanesine yönelin.

• kitbocks ney la?

0|0
    0|0
  • Kitbocksa başlama kickbocksa başla bence

0|0
    0|0
  • Sirt kaslarini gelistir durusun saglamlassin ilk he bide bacak calis belin ince biraz atletiksin calis halledersin

0|0
    0|0
  • boy kısa aga olmaz aslında kafa biraz kuçuk kalır yap ama fazla ileri gitme yakımaz o zaman giyidigin kıyafet

0|0
    0|0
    • Omuzun genius diyirlar kalip car diyotlar bana

• şu an Ben and napim soyle

• kitbocks da uzak dur yerler seni zaten onun için iyi kola ve omuz ihtiyacın var ama sen spor salonuna gitsen bile bu kilo sana yetmez once beslenmeni duzenltecen sonra salona gidip profesyonel hocaların programlarını uygulayacan onlar sana yol gosteriri ama beslenme en onemlisi yoksa boşa çalışmıs olursun

• kaçıncı konun kim bilir

0|0
    0|0
  • Kickboks o düzgün yaz.

0|0
    0|0
    • Tek derdimiz bumu :) neyse pardon

• Bu arada kickboks ve muay thai yapıyorum body ve kickboks un bir arada gitmesi için dengeli çalışman lazım sadece kickboks üzerine yoğunlaş body yine yaparsın ama hantallaştırır body kickboks da hız çok önemlidir. Başka soru? (kilo biraz fazla kilo versen iyi olur body için uygun vücut kickboks için de uygun herkes yapabilir)

Yükleniyor... ;