Beyler görünce selam bile vermeyiz ama bakışma var yakın arkadaşları soğuk bana neden?

normalde selamlaşmadığınız ama aynı ortak arkadaşlara sahibiz dolayısıyla ister istemez bir arada olabiliyorsunuz bazen..görünce selam bile vermeyiz ama bakışma var onun yakın arkadaşlarıyla da böyle selamsız mi olmalı?onlarla bi sorunum olmamasına rağmen hemde..

o yanlarında yoksa arkadaşlarına nasıl davranmalı ortak arkadaşları ama selam versem mi arkadaşıyla karlılasınca o zaman ne düşünürler?

• Kız yeni birini bulmuştur derim
    A seç
  • Kızın hala ilgisi var galiba derdim
    B seç
  • Kızın önceden ilgisi vardı artık bişey hissetmiyor ki rahat davranıyor mu derdim
    C seç
  • Kız arkadaş olarak görüyor ,yaptığı asilce
    D seç
  • Kızla aynı masada yemek yenmişlik var,kaç yıllık bölüm sınıf arkadaşı selam vermesi normal derim
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
özet:yani o yokken selam versem diyorum ne düşünürler şimdiye kaddar selamlaşma yoktu onlarla çünkü

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• pek bişey anlamadım ama :DDD yani diyorsun ki arkadaşları ile iken mecbur selam veriyorum.ama o yokken vermiyorum.o benim hakkımda ne düşünmüştür.doğru anlamışsam eğer ki yani bana yapsan aynısını göstere göstere sana yapardım :DDD

0|0
    0|0
    • o yokken selam versem diyorum ne düşünürler şimdiye kaddar s3lamlaşma yoktu onlarla çünkü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ankete katılan benim şu ana kadar bence en iyi cevap benim ki :D

0|0
    0|0
  • Takma dostum boş ver ...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :D :D

0|0
    0|0
  • Vayy Arkadaş 3 kere okudum bişey anlamadım demek istediğinden,algılarım mı kapandı acaba benim .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;