İsmail Kartal gitmeli mi?

Ben takımın başına geldiği ilk günden beri memnun değilim

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• kazanirken sikinti yok ama

0|1
    0|0
    • İlk günden beri dedim kardeş detayı okur msun lütfen :D uzun vadede başarsız olacağı bariz ortadaydı zaten

• hersene hoca degstirionuz buda iyi degil icerde sorun var demek kardo

• Kesinlikle öyle kardş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam zaten Aziz Yildirim ne derse onu yapıyor..
    Aziz yildirim gitmeli fenerin başından

0|2
    0|0
  • vala aziz yıldırım değişse daha iyi olur ersunu aykutu alexi hiç yoktan keyfi gönderdiler fenerliyim şuanki yönetimden memnun değilim çok despotça idare ediliyo fenerbahçe takımı yazık.

0|1
    0|0
  • gitsin

0|1
    0|0
  • Aziz daha sağlam bir isim getirir zaten

0|0
    0|0
  • Ben besiktasli olarak fenerbahcenin daha iyi yonetilmesk gerektigini dusunuyorum bu kadro ve taraftar bunu haketmiyor

0|1
    0|0
    • Beşiktaşlı'ya da bu yakışırdı zaten bir takımın koyu taraftarı olmak yeri gelince objektif bakamamak demek değildir.

• Ben Fenerbahçeye herzaman sempati duyuyorum kardesim Beşiktaşın sampiyon olmayacagini bilsem Fenerbahce olsun derim ama su kadro ya yakışmıyor bu sonuclar

• Bence de abi ama takımın yaş ortalaması da yüksek, gerçi Türkiye ligi için yeterli olsa da bu da - olarak yansıyor bize, her ne kadar büyük isimler de olsa, belli bir yaştan sonra zor tabii =)

• Adam birkere sempatik degil :D

0|1
    0|0
    • Aykut hoca da değildi aslında :D ama en kötü zamanımızda geldi, kendi çapında bir şeyler yaptı hani son sene biraz isyan bayraklarını çektik amao lsun. D

• Biz Galatasaraylılar sonuna kadar destekçisiyiz İsmail Kartal'ın.

0|2
    0|0
  • bu takımda yeri yok

0|1
    0|0
  • Ben bir galatasaraylı olarak gitmesini istemiyorum😄

0|1
    0|0
  • gitmesin, defolsun

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;