Bu Türk hakemlerinin eyyamcılığı ne olacak?

Bizim hakemlerin başarısızlığı sadece performans değil kişilik zafiyetleriyle de alakalı bence.. Adam Erciyes'in buz gibi golünü vermiyor 89'da ve son dakikalarda ikili mücadelerlerde bir Erciyes'li öldürseler yine devam diyecek durumda.. Fener için canımı veririm ama bizim bu tarz puanlara hiç ihtiyacımız yok..
Ayrıca İsmail Kartal mıdır karga mıdır nedir ona da fazla bile dayandık, yeni sezonda adam akıllı bir teknik direktör görmek istiyoruz artık! Şampiyon olsak bile..

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• ismaille şampiyon olsak çok komik olur bazı taraftarlar bugünden sonra şampiyonluk umudunu kesti ahmet çakar hala şampiyon fenerbahçe olacak diyor tröl müdür yoksa ters totem mi yapıyor anladım :)

0|0
    0|0
    • Fırsat teptik ama tamamen her şey bitmiş değil

• öylede bir yandan da istemiyorum bu ismail 10 yıl kalır aziz gitmez başkanlık seçime az kaldı olmazsak nah başkan olur

• Aziz Yıldırım her türlü başkan olur yine ama adam akıllı bir teknik direktörümüz olsa gelecek sezon şampiyon olsakta olmasakta.. Sağlam bir hoca gelirse zaten karıştırmaz Aziz'i falan teknik konulara..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Son zamanlarda hakeme ses çıkarmayanlar ne demeli
    Skor odaklı tepki veren topluluğa bunu anlatamazsın kardeşim

0|0
    0|0
    • Siyaha beyaz demek milletçe en bayıldığımız şey zaten

• İsmail Kartalla Ahmet Davutoğlu nun kaderleri aynı ikiside abilerinden emir alarak çalışıyorlar zaten Aziz Yıldırım her zaman kendi himayesi altında tutabileceği pasif ve otoritersiz teknik adamlarla çalışır.

0|0
    0|1
    • Bende aynı vurguyu yaptım diğer yorumda, bizim palyaçoya değil teknik direktöre ihtiyacımız var.. Saçma-sapan takıntıları yüzünden haybeye dağıttık puanları

• Ismail kartal aziz baskanin kuklasi maalesef

0|0
    0|0
    • O da Fener'in tayyibi oldu ya sanki babasının çiftliği Fener

• şampiyon olsak bile lafın komik olmuş. bende fenerliyim ama 2ci olamak için oyayaccaz artık. ya ismalin çapı nedir arkdaş fenerde antrenörlük yapıyor tm yi fenerli adam gibi adam ama yetmiyoır kaldırmaz hele cl ligi için hiç olmaz. kesin gidecekte bakalım kim gelcekk

0|0
    0|0
    • Hiçbir şeyin belli olmadığı açık gider Beşiktaş'ta yarın takılır, Galatasaray'ı yener yine avantajlı oluruz ama zor tabi..
      Ersun Yanal göndermek zaten büyük saçmalıktı.. Lucescu artık gelmeli ya!

• karıştı işler . bjk hepsini kazansa o şampiyon olur. bjk hem takılıp hem deplasmanda gsyi yense bizde 3 maçı kazansak sanırım şampiyon oluyroıuz. şu maçı alsaydık bu hesaplara kalmazdı bile. kendi evinde kümedeki takıma puan veriyor ya son haftada var mı böyle bişey

• Benim canımı asıl sıkan bitime bu kadar az kala böylesine ruhsuz top oynanması.. Bakalım 10 gün sonra kopacak dananın kuyruğu

Yükleniyor... ;