Internetten bulduğunuz ya da bulacağınız kızlar hakkında ne düşünürsünüz? Olumlu bakar mısınız?

internetten bulduğunuz ya da bulacağınız kızlar hakkında ne düşünürsünüz..Olumlu bakarmısınz

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• neden onlarda insan.o zaman şu an ben sana farklı bakayım farklı mı düşüneyim.internete herkes geziniyor dolaşıyor bir şekilde tanışma gerçekleşiyor.bunu internete değilde kişi tanıdıktan sonra karar verseniz o kişi hakkında genelleme yapılmasın hoş değil her internette gezinene farklı bakılması

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolay kolay kimseye güvenmem... İnternetten tanışmış olmam ya da atıyorum iş yerinde tanışmış olmam fark etmez.

0|0
    0|0
  • internettekiler öcü değil bencede :) ihihihi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnternetten sevgili ya da arkadaş aramıyorum açıkçası, sadece neler düşünülüyor, neler seviliyor diye "gündem"den uzak kalmamak için duruyorum :) İnternette karşılaştığım kızlar hakkında pek olumlu şeyler düşünmüyorum. Ya çok havalılık ya da aşırı ezilmişlik mevcut. Bilgi ve kültür yönünden çok eksikler, dünyada ne olup bittiğinden habersizler genelde

0|0
    0|0
  • İnternetten eğer arkadaşlık sitelerinden kız bulunuyorsa amaç bellidir sevişmek yani erkeklerin %80 i bunu ister

0|1
    0|0
  • ya tabiki iyi insanlar vardır ama büyük ihtimal sonuç hüsran oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;