Fitnessciler acil bakabilir mi lütfen?

Ya ben spor salonu düşünüyordum ama yeni aklıma geldi her ay spor salonuna vereceğim paraya aletleri alır evde yaparım olmazmı? Ayırca karın kası için hangi aleti almam lazım yeni başlıycam bu konulara biraz fransızım :/

Ayrıca karın kası bir kıza yakışmaz diyenler şimdiden yorum yapmazsa sevinirim. Teşekkür ederim yorum yapanlar içinde

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Buyur?

1|0
    0|0
    • Detaya yazdım yardım edermisin

• Internette programlar oluyor aletsiz falan onlari izle he bu arada karin kasi kiza yakismaz diyenlerin *

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle hoşgeldin :D çok doğru bir karar spor yapmak :SDAS:DAS:
    neyse dalgayı geçeyim spor salonuna gitmeni tavsiye ederim mesela evde dambıllar var okulda spor salonu var ben okulda yapıyorum hep eve gelince zamanın olmuyor olsa bile aman be yaparım diyorsun bir bakmışsın yatakdasın :D uyuyosun yani :D kesinlikle spor salonuna gitmeni tavsiye ederim hem ordada bir arkadaşlıklar kurarsın hocalarından bilgi alırsın evde tek başına sıkıntı olur bir arkadaşını daha al beraber git inan daha rahat olacak hemde eve okadar malzeme sığdıramazsın ve o aletler o kadar ucuz birşey değil adamlar 100.000TL harcıyolar normal şartlarda bir evin içindeki malzemeleri koymak için mekik aletini hiç düşünme gerek yok öyle şeylere bir barfiks demiri olsa iyi olur evine koridora yap mesela tutun ellerinle bacaklarını karnına çek alt karın kası normal mekikle üst karın kasını çalıştırabilirsin ben 5 aydır fitnessle uğraşyorum uğraşıyorum derken :D yanlış anlaşılmasın zevk alıyorum benim görüşüm bu kıza karın kası evet yakışmıyor :D kusura bakma ama biraz belirgin olsa sıkıntı yok zaten benim gibi belirgin olması için profesyonel olman lazım hiç bir işin gücün olmayacak sadece sporla uğraşaksında o vücuda sahip olacaksın baya yazmışım ya :D ilk kes ksde bukadar yazı yazdım diyebilirm :D

0|0
    0|0
    • Ya spor salonundaki tüm aletleri alacam demedimki naptın sen :D Mesaj atıcam yardım et :D

• Ne almayı düşünüyorsunki Tabi at :D

• Hayır olmaz aletler aldın diyelim neyi nasıl çalışacağını biliyomusun kendini zakatlayabilirsin en kötüsü kas koparmasi yasayabilirsin

0|0
    0|0
  • Karın kası bence bayana yakışır hafif belirgin sixpack. Bence pek alete edevata gerek yok mekik çek sehpada veya yerde diz çek karına. Bide dumbell lar ile sağa sola eğil istersen toto içinde squat yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • spor salonu mekık aletınden ıbaret degıl

0|0
    0|0
    • Mekik aleyinden ibaret diyen kim kendi çapınızda tripleniyorsunuz

• beyinlerimiz savaşsın isterdım ama görüyorumki sen silahsizsin...
      sana mekık aletinle mutluluklar hadı selametle.

• Ordan burdan çaldığı laflarla edebiyat yapıyor tabi beyin düşünmeye yatkın olmadığından nerden üretecek :D Kaslarınla mutluluklar :D

• O aletleri eve alırsan calısmazsın :) bence spor salonuna gitmelisin hemde profesyonel destek almalısın. ayrıca karın kaslı hatunlar cok hosuma gidiyor ;)

0|0
    0|0
    • Spora gitmek istemiyorum ya evde yapamazmıyım şu lanet şeyi

• Bence yapamazsın cok azimli olman lazım. Kendine program hazırlayıp harfiyen yerine getirmen gerekir. Evde yaparsan bahane üretip erteleyeceksin :)

• Spor yapan kız kadın candır 👍🏻😉😊

0|0
    0|0
  • Squat yap heryer çalıştırır bir bar al yeter

0|0
    0|0
  • o iş evde olmaz kardeş ama önümüz yaz dışarıda rahatlıkla yaparsın paran bola gitmesin

0|0
    0|0
  • alette çalışırken eğitmen lazım gelişi güzel çalışma zararlı cıkarsın

0|0
    0|0
  • Yapamazsin spor salonuna duzenli gitmen daha mantikli

0|0
    0|0
  • Salona vereceğin parayla en fazla ne kadar alabilirsin ki :/

0|0
    0|0
    • Altı üstü bir mekik aleti alıcam

• bakarız tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen o dimbil dimbil yağlarını erittin de karin kasın mi kaldı? Millet senelerce uğraşıyor karin kası için sacmalama

0|0
    0|0
    • Ne yağsından bahsediyorsun sanki görmüş konuşuyor konuşmak için konuşma

• Kızım sacmalama ya sixpack yapcakmis da korkuyormus da. Sen onu yapman için saatlerce antrenman yapıp durmadan tavuk mavuk yemen lazim. Kaldı ki tozsuz zaten olmaz çok çok zor.

• Aletler derken yerin ya da o kadar paran var mı. Koşu bandı 2.000 lira desen ayda 300 vermek yerine aletleri alman aşırı mantıksız

0|0
    0|0
    • Koşu bandı yağ yakmak için ben mekik için diyorum

• Aggsgsgshw insan doğru :D Bence yine de mağaza tercih et internet yerine 38 numara istediğim ayakkabı 40 numara gelince anti internetten alışveriş destekçisi oldum

• Ayda 300 bile değil ben 90 veriyorum. Hatta kampanya vardı senelik 630a yazildim :)) çok da iyi bir yer..

Yükleniyor... ;