İlk ayda değişim olmadı hiç?

Vücut geliştirmeye başladım. 1 ayımı doldurdum. Gözle görülür bir fark göremedim. Beslenmeme dikkat ederim ama normal mi?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• ilk üç ay gözle görünür bir sonuç beklemen boşa ne kadar düzenli çalışırsan çalış. bu süre vücudun kendini toparlama süresi olarak geçer. vücut tamamen sıkılaşınca hazırlayınca kendini o zaman gelişme başlar. spor da sen kürekle kazarsın ama o kürdanın ucu ile verir. sabırlı olman gerekiyor. tabi protein falan kullanıyorsan orasını bilemem.

0|2
    0|0
    • Tamamen naturel besleniyorum. Köy yumurtası , yoğurt lor peyniri falan filan. İlk haftalar çok ağrılarım oldu fakat şimdi vücudum alıştı kendimde değişiklik hissediyorum ama hani görünürde bişi yok

• dediklerine bakarak gayet normal şu an ki durumun. sakın pes etmeden devam et. dediğim gibi 3 4 ay çalışman lazım yeni başladığında gözle görülür değişikliklerin başlaması için. bir de antrenmanlarından sonra sade soda ile ayran karıştırıp içmeni tavsiye ederim. sade soda kaybettiğin mineralleri geri kazandırır ayranı ikisi karışınca tadı çok hoşuma gidiyor ondan dedim :d

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 ayda kas mı oluşur bak bilgim yoktur ama 6 ayda anca bir gelisme olir ve protein agirliklo besleneceksin

0|2
    0|0
  • Dur bir bismillah:) üç dört ayını alır hem sabırlı olursan iyi olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazi vücutlar boyledir bir yerden sonra patlar cok hizli gelisme alirsin birakma devam et

0|1
    0|0
  • 1 ay ile olmaz 4-5 ay gidicen.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;