Spordan anlayan varsa bakar mı*?

diyetteyım cok bısey yemıyorum
haftada 4 gün yotubeda fitnessblender sayfası var workout yapıyorum bıtıncede ardından squat ve kol calısıyorum
spor yapmadığım gunde yuruyorum
cok mu agır yoksa iyi mi? fikir veriir misiniz

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• hiç analamam ki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır az bile ben 6. sınıftan beridir spor yaparım ciddi bir şekilde ve en son 5 sene Karate yaptım yani elde ettiğim bilgiye dayanarak böyle çok yavaş ilerleme kaydedersin

0|0
    0|0
    • pekı neyle vericem hızlı
      yuruyuste 5 km falan yuruyorum

• bak sana şöyle söyleyeyim yemekten kesiceksin ben vücut çalışıyordum ama bayada yiyordum en son 82 kiloydum karın kaslarım kaybolmaya başlamıştı ve yaz için zayıfladım şu an 77 kiloyum ve bunu 3 hafta da max 4 hafta da yaptım sabahları bir elma ve içeçek içebilirsin ya da bir kase kahvaltılık gevrek öğlen yarım porsiyon yemek yiyebilirsin okuldaysan kesinlikle tost falan yeme kraker/ biskuvi ve meyve suyu al akşam da bir tabak yemek ye tabi genel olarak sürekli aç olacaksın sakız çiğneyebilirsin bol bol nane çayı içebilirsin bunlar açlığını ve ağız kokusunu bastırır ve bunun dışında yürümek hiç bir zaman spor olmamıştır yürümek su içmek gibi bir normalitedir sen 5 km koşman gerekirken yürüdüğünü söylüyorsun 5 km koşamazsın ilk seferde onun yerini 2 km dene ve hiç molasız yap bunu eve dönünce 15 dakika ardından şınav mekik squad ve kalça haraketleri yap

• Hiç bir şey yemiyorumla kilo veremezsin.. Hatta ala bile bilirsin. Düzenli bir beslenme programın şart..

0|0
    0|0
  • devam devam yapıştır memet ali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle devam aynen bende bu şekilde yapıyorum yalnız ben her gün spor yapıyorum sadece haftada 1 gün yürümüyorum o da bugün :D

0|0
    0|0
  • kilo verebilrdin mi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;