Cennet anaların ayakları altında deyip kadınlara ikinci sınıf insan muamelesi yapan başka bir toplum var mı acaba?

Cennet anaların ayakları altında deyip kadınlara halen ikinci sınıf insan muamelesi yapan başka bi toplum var mı acaba..?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• var elbet, Dünyanın geneli.

Sadece Türkiye de kadınlar ikinci sınıf vatandaş görülmüyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• islamiyete gayet te uygun davraniyorlar. zira dort kadin alma. cariye ( kadin kole )lerle nikahsiz cinsel iliskiye girmeye de izin verir kuran. bence su anki durum cok cok iyi. insanlarin kurana gore hareket ettigi bir dunyada KADİNİN ADİ YOK olur.

0|0
    0|0
    • kuran mı diyor bunu 4 kadın sen razı olurmusun erkeğein kocan 3 sürtükle yaşasa sende onun karısı olsan mutlu olurmusun he ayrıcada kara çarşaf yobazlık hat safhada

• muslumanim diyorsan ac oku hocam. neye inandigini hele bir ogren. hafiz degilim aklimda nasil tutayim. useniyorsan at least google it. cariyeler ve islam vs yaz iste.

• elhamdülillah

• ***** verdim. Doğru diyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu yapan müslümanım diye geçinen yobazlardır

2|0
    0|0
    • müslümanlıkla ne alakası var ki bunun tamamen kişilik meselesi

• lan sende harbi dinsiz çıktın :):):)

• Öyleyim :D ama kimsenin dinine ibadetine laf etmiyorum , dalga geçmiyorum karışmıyorum sadece beyinlerini kullansınlar :)

• Bu cümleden bunu çıkarttığına göre , nihat doğan felsefesini benimsemiş olmalısın.

0|0
    2|3
    • hadi zil çaldı abisi dersine git sen teneffüs bitti

• Tamam öldüm ben hadi oyununa bak sen . :)

• Ergenin göz yaşları

• Onlar çakma Müslümanlar kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;