Şampiyonluğa 5 kala?

bir yandan maddi zorluk bir yandan da takımın ve taraftarlarımızın en büyük handikapı olan yeni mabedimizin bitmemiş olması ve konya Ankara İstanbul derken bu performans sizce BEŞİKTAŞ'ı şampiyon yapar mı şahsen olmasakta biliç başta olmak üzere ben bize böylesi bir futbol sundukları için herkese teşekkür etmeyi borç bildim ya siz

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Olsun.

0|0
    0|0
  • Sampiyon fenerbahce

0|0
    1|1
  • Sampiyon Galatasaray

0|1
    1|0
  • beşiktaşı severim ama bu sene şampiyon biziz
    biliyorum :)

0|0
    0|0
    • cimbomsa olur fenevden iyidir inan sıkıntı yok:-)

• bunu söylememiş kabul ediyorum
      az önce ölüm fermanınıimzaladın

• Hiç sıkıntı yok parmakta basarım o fermanın altına ben
      ölmek mi yeniyo mu o bu tehtitler çok eski bea ben ölümlerin kıyısında yüzüyom zaten istersen sende fazla üsteleme benim kaybetçek bişiyim yok

Erkekler Ne Diyor 12

• Arenada kutlamalara başlarız

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve Galatasaray kalan maçlarını kazanırsa şampiyon hesap açık aslında.

0|0
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaş, dağılın.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş şampiyon falan olamaz.

0|0
    1|1
  • Serefsiz tff cinconu sampiyon yapacak.

1|1
    0|1
  • Şampiyon Galatasaray. !

0|1
    0|0
    • Eğer beşiktaş'ım olmucaksa fenev köpeğindense tercihimizdir tüm beşiktaşlılar gibi gs nin okması murat sıkıntı değil.;-)

• Valla bizde öyle diyoruz kardeş biz olamazsak beşiktaş alsın.. .)

• İkimizden biri kazansın herzaman okey ama fb nin ta...

• #Fenerbahçe olsun

0|0
    0|0
  • cimbomun olamayacaksa siz olun beee))))))

0|1
    1|0
  • Galatasaray şampiyon

0|0
    1|0
  • Galatasaray en yakin takim

0|0
    0|0
    • br maçı daha kayıpsız geçti ama bu futbol gs yi bence şamp yapmaz iki haftadır berhatlar ama bjk olmucaksa eğer gs ye eyvallah kardeşim

• Ben şahsen bjk nin diet ikisinden daha çok hakettini düşünüuorrm yukarda yazdığım gibi aöa kısmet işte avrpada ise türkiyeyi iki senedaha avrupada göstermek için liverpoll u eledik en azndan napalm fazlası olmmuo işte haklısın

• Bjk hakediyo gibi gorunuyoda cok kirilgan bir takim buyuk takimlara karsi fb macinda gorduk gs macindada iyle olacak gibi bruggeye elenmeseydi iyi olacaktida saka gibi iste denizi gec derede bogul

• emek veren kazansındır, tek diyeceğim. futbol ile aram yok zaten, takım tutmuyorum. :D

0|0
    0|0
  • Besiktasss

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;