Fitness? Kalça sıkılaştırma? Kilo alma?

Merhaba 2 tane sorum olacak 1. si fitness ile kilo almak mümkün mü yani kilo almak istiyorum mümkün mü?
2. si kalça sıkılaştırmak istiyorum fitness la fakat birçok kişiden duyduğuma göre ve gördüğüme göre böyle squat tarzı kalça sıkılaştırma hareketler bacakları çarpıtıyor yani böyle arasını açıyor kötü duruyor böyle bacakları bozmadan sıkılaştırmak mümkün mü?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

1. soruna cevap olarak:

Evet, Fitness salonunda zaman geçirerek ve beslenmeyi ayarlayarak kilo alabilirsin. Spora gelmeden önce enerji verici yiyecekler tüketmelisin. Sporda kullanacaksın çünkü. Spordan sonra tatlı türü tüketebilir, bol bol enerji alabilirsin, bu sana yağ olarak gelecek. Tabi, proteinli beslenerek de kas kütlesine katkıda bulunacaksın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• shaker kullan (kilo aldırıcı) ve squad yap ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beslenmen kesinlikle yağ alımına yönelik olmamalı. Kas kütlenin arttırarak kilo alabilirsin. 42 kiloydum, 3 ayda 44 oldum. Hedefim 48-49. Kalça sıkılaşır, dikleşir, bacaklarındaki kas artar. Ve inan çarpık değil, kıvrımlı ve kadınsı bir görüntü oluşur. Önyargılı olma. Başladıktan sonra vücudun hoşuna gitmeye başlayacak ve bırakmak istemeyeceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;