Bugün pazar ne yapmayı planlıyosunuz?

Merhaba herkeze, pazar gününü hiç sevmem ve bugün evdeyim çok can sıkıcı siz ne yapacaksınız planlarınız ne? belki bana da fikir olur.

Güncellemeler:
havada karanlık yağmurlu offff içim daraldı he :)

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Yazı asılmıştı apartmwan girişine belediye baca temizliği yapacak diye, görevliler geldi az önce ve sonlandı =) hava güzel olsa dışarı çıkmayı düşünürdüm fakat herkes grip nezle boşuna viral salgına kapılmak istemiyorum =)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar gelecek şimdi nevale ile bakacağız ne yapacağımıza.

0|0
    0|0
  • osbir çekçem

0|1
    2|0
  • 23 dakika sonra işe gitmek için servise binicem.

0|0
    0|0
  • birazdan uyumaya başlayacağım..

1|0
    0|0
  • vizelere çalışcam

1|0
    0|0
  • birazdan spora gidicem, 2 saat sürer zaten. çıkınca yeme içme falan, sonra evde takılırım film falan. ev arkadaşım biyerlere giderse hatun gelir belki muhabbet olur.

0|0
    0|0
    • spordan sonra yemek mi yenirmiş

• ok aklımda sağol

• Çalışıyorum sen çok şanslısın dışarıya çık muhakkak yapacak birşeyler bulursun bu saate kadar durman hata

0|0
    0|0
  • mağazadayım haftanın hergünü olduğu gibi gene çalışıyoruz :)))

0|0
    0|0
  • burda olduguna göre herkes evde kolpalamyın a.q :d

0|0
    0|0
  • bilgisayarımın başında oturup saatlerce oyun oynamak istiyorum.. çünkü yarın pazartesi ve yine mesai :(

0|0
    0|0
  • evde oturulur güzel tv programları açılır ya da farklı bir uğraşı ama sıcak kahve çay günboyu eşlik eder:)

0|0
    0|0
  • vizelere çalişicam haber alicam arkadaştan birazdan gidip.. çok çalişmam lazım çok

0|0
    0|0
  • Sabah dokuzdan beri evde degilim planlarimi sirayla uyguluyorum

1|0
    0|0
  • bungee jumping adrenalinnn

1|0
    0|0
  • Hadi çık gezelim :P

0|0
    0|0
    • O zaman sonu başka yere gitmeyen arkadaşlar edin ;-) Emin ol böyle insanlarda var.

• önce biraz kumar oynayacam (iddiaa) sonra arabayı yıkatacam ardından kuzenin yanına gidecem bişiler içer az muhabbet ederiz sonra rüzgar ne taraftan eserse oraya olmadı zar atarım o karar verir:)))

0|0
    1|1
  • eyüp pier lotti tepesinde bir türk kahvesi ve nargile tabiiki=))

0|0
    0|0
  • ben calısıyorum aksamda bara falan gider eğlenirim eskişehirde bu kadar napalım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hava kötü burda da dolayısıyla evdeyim.

1|2
    0|0
  • Evdeyim her pazar oldugu gibi

Viyana pazar günleri ölü sehir :(

0|0
    0|0
  • bize gel aşkım yia <3

ahgasdfdg

1|1
    0|0
  • daha yeni uyandım :s aramızda kalsın

0|0
    0|0
  • haftada bir gün olan tatlimin keyfni çkarıorm:D

0|0
    0|0
  • İngilizce kursuna gittim 11 de geldim annem hala uyuyor almanca ödevi yaptım vampir günlüklerinin yeni bölümünü izledim kahvaltı yaptım sıkıntıdan patlıycam ders çalışmam gerek uyuşukluktan yapamıyorum çok sıkıcıııı

0|0
    0|0
  • kıçımı devirip yatmayı planlıyorum.

0|0
    0|0
  • 12 saatten fazla uyudum eskı sevgılımı gordum (ruyamda) bunalım modundayım öyle takılıoz ıste

0|0
    0|0
  • Örgü örücem.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;