Spor salonu diye bir yerinizi yırtıyorsunuz peki 40. günü geçtikten sonra niye bırakıyorsunuz?

Evet spor yapacaksınız stres atacaksanız haliyle canınız yanacak peki belli bir zamandan sonra neden bırakıyorsunuz.

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Öunku her gelen müsteri söyle geliyo dostum ne kadar sürede olur yani ben bunu yapıcam felsefe haline getircem beslenmene dikat edicem ona böre ayarlıcam yok adam giriyo biraz kol istiyorum biraz onuz hafif baklava diye anlatıyı bizdede arkada makina var sokuyoruz makinaya hemen oluyo böyle düşüyolar:) şaka gibi bu glenlerden 10 kişide en fazla 1 kişi kalıcı oluyo işin özüne iniyor anlamaya çalısıyo diğerleri bırakıyo kaldıkı sporu 6 senede yapsan beslenmeni düzenlemeyip beslenmeyi oğrenmediysen gerilersin en kral sporcu ol beslenmeyi bırka azalt beslenme tarzını değiltir iyi antremandan yapsan bitiyosun malesef olay budur şimdi insanlar ilk başta yaptığı şeyin ne olduğunu bilerek bilinçli halde gelerek araştırarak gelseler zaten böyle cabuk sıkılmıcaklar biliyosun bizim vatandasımız tez cnaşıdır bilinçsizdir böyle konuşarda vede çalısmadan olsun ister ama ne kadar ekmek okadar köfta malesef:)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben bırakmam kolay kolay. Kafaya koydum mu sonuç alana kadar sonuna kadar gidiyorum

0|1
    0|0
  • Bak onu ben de anlayamadım. Adam diyorki:ben 2 yapsam bana yeter.😂 ben 8 yıldır yapıyorum yetmiyor ulan. 😂

0|0
    0|0
  • Çünkü canım çok yanıyor. Ağrısız acısız bir şekilde kas yapmak istiyorum. Yumurta yemeyi sevmiyorum. Protein hesabı yapamam hiç. Sonuca en kısa zamanda ulaşmak isterim hatta elimde olsa yattığım yerden kas yapmak isterim ne gidicem spor salonuna herkes ter kokuyor ıyy :S

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;