Sizi etkileyen ve iz bırakan bir film söyler misiniz ?

Evet arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi etkileyen ve iz bıraktıran yani ondan ders almış gibi yani daha çok hayata bakış açınızı ve hayatınızda değişikliklere sebep olan bir film gibi bir film lazım he bide unutmadan burayı altını çizerek söylüyorum yalnızlığı anlatan bir film de olursa iyi olur içinde yada sadece yalnızlık ile film de olur :) bu arada filmi yazın ve nasıl bir etki bıraktığınıda yazmayı unutmayın 1 kaç cümleylede ifade ederseniz çok teşekkür ederim.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• black swan,olagan şüpheliler,the forest gump,melekler sehri,joe black,cennetin krallıgı,paramparca asklar ve köpekler,boleyn kızı,the tree of live,zindan adası bunlar psikolojk ve bence süper filmler ama dikkat ederek izlemelisin.hımm birde yasam desteği diye film vardı o da güzeldi :)daha istersen yazarım

0|0
    0|0
    • çok güzel filmler bakacağım ilgin için teşekkürler..

• filmleri araştırdım sırasıyla konuları okudum black swan ve olağan şüpheliler'i beğenmedim fakat forrest gump u izledim hayatımda değişikliklere yol açacak kesin çünkü hayatımda en güzel izlediğim film di zaten ımdb puanı zaten yüksek olduğu için dahada izlendirmeye çekti ama müthiş bir filmdi insanın zekası olmadan ne yapacaklarını gösteriyor sadece yaşamaya çalışmanın, başarılı olmanın ya da aşık olmanın zekaya değil de inanca bağlı olduğunu anlatan bi film

• öbür günlerde öbür filmlere bakacağım :) aslında şu sıralar dram filmleri lazım :)))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• En son izleyip de etkisinde kaldığım el secreto de sus ojos var.

Dumur tam anlamıyla, öyle böyle değil.

0|0
    0|0
  • The Shawshank Redemption ve Eskiya

0|0
    0|0
  • ıssız adam çoğu için çok basit bir filmdir ..ama ben final kısmında çok ağlamıştım

0|0
    0|0
  • evim sensin

0|0
    0|0
  • yalnızlık deyince buradan overın önerisi üzerine izlediğim Seul contre tous geldi. ama etkisini anlatamam.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;