Hoşlandığınız insana açıldınız ve sevgilisi olduğunu söyledi ancak sevgilisi olmadığından eminsiniz. Nasıl davranırdınız?

Sizce neden böyle demiştir ve nasıl davranmak gerek? Önemli.

Hoşlandığınız insana açıldınız ve sevgilisi olduğunu söyledi. Ancak sevgilisi olmadığından eminsiniz. Nasıl davranırdınız, neden böyle demiştir?

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• seni istemiyor.kadının erkeğe açılmasını yanlış buluyorum.ben de yaptım ve pişmanım.bir yerde okumuştum.bırakın koşma işini erkekler yapsın.onların doğasında vardır ve böyle mutlu olurlar diye.gene de ortadan kaybolma.ara ara görün kaybol belki hovardadır ciddi düşünmüyordur.yada tam tersi ciddi düşünüyordur seni ciddi bulmuyordur.aynı dert benim başımda ve ben onunla hep aynı ortamdayım düşün artık:)

0|0
    0|0
    • Ben de aynı ortamdayım ve açıldığım için de pişmanım ama hani açılmasam içimde bi kurt olacaktı hep ''acaba konuşsan ne diyecek git söyle'' diyecekti diye düşünüyorum :)

• Ekledim :)

• Kabul etsen :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısacası sizden hoşlanmıyor.Uzaklaşırdım derhal.

0|0
    0|0
    • Aynı sınıftaysak ve uzaklaşmam mümkün değilse?

• Rica ederim iyi geceler.

• Sana da :)

• Beni istemediği için söylemiştir bunu.

Doğrudan ''hayır'' demeyerek, iyi niyetli davranmaya çalışmıştır.

İstemediği için, bir şeylerin peşinden koşmaya gerek duymazdım.

0|0
    0|0
  • senden kurtulmak için olabilir.

0|0
    0|0
  • Başından salmak için öyle demiştir

0|0
    0|0
    • :S

• yok canım,bence en iyisi bu,ne demek istersin ki?Birine sen gittin açıldın o da sana kusura bakma tipim değilsin dedi,bu daha mı hoş?Ya da senden hoşlanmıyorum,sana karşı hiçbir şey hissetmiyorum demesi mi daha iyi? en iyisini yapmış bence,sevgilim var demiş,sevdiğim biri var...

• Evet haklı olabilirsin.s

• Daha muhattap olmam kolay kolayda aynı ortamda bulunmam.

0|0
    0|0
    • Aynı ortamda bulunmamak elde değil :S

• Hmm anladım tamam sağ ol tavsiye için :)

• Önemli değil :)

• Kuyruk olmaması için öyle demiştir

0|0
    0|0
    • Ama öyle düşünecek biri değilse?

• Tamam tamam :/

• :/

Kızlar Ne Diyor 8

• Seni istemiyor ama kirmakta istemiyor nondan öyle bahane uydurmus. acikcasi bu, ondan söyler böyle.

0|0
    0|0
  • Seninle sevgili olmak gibi bi fikri yoktur ancak seni kırmakta istemediği için öyle bir bahane bulmuştur . İyi niyeti suistimal edip üstüne gitme derim .

0|0
    0|0
  • açık ve net istemediği içinir ve senin yapabileceğin tek şey bu konuda onunla tekrra konuşmayıp eskisi gibi muhabbet kurmamaktır bence

0|0
    0|0
  • Che derki en acı gerçekler yalanlardan iyidir.

S.git derdim.

0|0
    0|0
  • Seni başından savmış. Muhattap bile olma.

0|0
    0|0
  • seninle olmak istemediğini açıkça belirtemeyince bulduğu yöntem

uzaklaşsan iyi edersin

0|0
    0|0
  • aynı şey benim de başıma geldi bu olay 3 yıl önce oldu ama ben onu unutamadım vazgeçemedim şimdi aynı üni.deyiz yeniden konuşmaya başladık ama arkadaşça yani o beni öyle görüyor ben de öyle davranmak zorundayım yoksa uzaklaşır benden ben buna dayanamam. Bence sen iyice bağlanmadan vazgeç düşünme onu eğer kendini kaptırırsan benim gibi acıdan başka bir şey görmezsin.

0|0
    0|0
  • hayır demenin başka bir yolu boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;