Trip mi atıyor yoksa artık sevmiyor mu?

merhabalar soru şu kızla aynı sınıfa gidiyoruz kızın bakışlarından ve gizli öğrendiğim bilgilerle kız bana aşık bende ona.Konuşmaya başladık aramız çok iyiydi onu sevdiğimi söylemenin planlarını yapıyordum.Sonra 1 hafta boyunca nedense içimden gelmedi ve ona pek ilgili davranmadım.bu hafta salı günü okulun penceresinden bakarken birden yanıma geldi selam dedi baya konuştuk yine samimi bi şekilde.sonraki gün hep bana baktı gözünü ayırmadı bende ondan ama nedense konuşamadım o gün.utangacım zaten daha önce sohbetleri hep o başlattı.ve şimdi beni hiç tanımıyormuş gibi yapıyor sanki benden kaçıyormuş gibi.suratıma bile bakmıyor.önünden geçiyorum hiç bakmıyor.yanına yakınlaştığımda hemen başka yere gidiyor.NİYE böyle çok acı çekiyorum lütfen cevap verin

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• sürekli ben adım atıyorum artık o da harekete geçmeli diye düşünüyor ve kendini geri çekiyor..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ohh alışmışsın sen onun ilgi göstermesine.nooldu zormu geldi şimdi.tek taraflı ilgide bi yere kadar

0|0
    0|0
  • Trip atıyor.

0|0
    0|0
  • senin daha bir kızı bile bağlayamıcak kadar bile beceriksiz olduğunu anlamıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendimi çiftini etkilemeye çalışan hayvan belgesellerinde sandım bir an.. o kadar zor bir şey değil ya.. emin ol sonradan pişman olacaksın bu türlü sonuçlanırsa. git sen konuş yap işte bir şeyler. ne hissediyorsan o dur usta.

0|0
    0|0
  • sen haketmişin dostum aferin kıza . ya seni seviyorum veya senden hoşlanıyorum demek bu kadar mı zor anlamıyorum ki . hani sonra ulan bu çocuk bu kızı nasıl götürüyo diyorsunuz ya. işte o çocuk işi bildiği için rahat olduğu için götürüyo o kızı. öğrenin artık bunları ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;