Arkadaşlar bu squat nedir?

Belim ince bir kızım ama çok hafifte olsa bacaklarımda kalınlık var, bunun için squat önerdiler ilk defa duydum var mı aranızda yapıp faydasını gören?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Squat iyidir sıkılaştırır ve güçlendirir.. yalnız bele dikkat etmek gerekir. Özellikle ağırlık ile çalışacaksan Profesyonel bir kişiden yardım almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • squat inceltme hareketi değildir kalça dolgunlaştırma daha dik durması için yapılır bunu yaparkende bacak kasların bir hayli çalışır. ağırlıksız yani sadece kendi ağırlığınla çalışırsan sıkılaşır pek bir şişme göremezsin ancak ağırlıkla birlikte yaparsan bacakların kalınlaşır ve kısa sürede olur etkili bir harekettir

0|0
    0|0
  • Sacmala kalsin boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yapıyorum düzenli her gün 50 tane squat yapıyorum..
    birde bacak kaldırma hareketleri var yanında.
    mekikde yapıyorum toplamda 15 dakika her gün spor yapıyorum ama her gün pazar haricinde.
    belim ince kalçam dolgun oldu benim gerçi hep öyleydi... squatı fazla abartırsan bacakların kalınlaşır ama söyleyyim. squat kalçayı dolgunlaştırmak için yapılıyor..

0|0
    0|0
  • canım squat kalça kısmını dikleştirir ama bunu yaparken bacaklarından güç almak zorunda kalırsın. squat bacakları özellikle baldırları kalınlaştırır, eritmez, inceltmez.
    olduğundan kaslı hale gelirsin hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Seninle iddiaya mı girsek hangimiz daha önce olumlu sonuç alacak diye falan birinin beni gaza getirmesi lazım böyle tekten olmuyor

0|0
    0|0
    • ya bu spor için hiçbir fikrim yok ki, birisi kalınlaştırır diyo birisi inceltir diyo çok karıştı kafam

• İnceltmek de neymiş ya

• evet inanılmaz faydasını görüyorum kesinlikle tavsiye ederim. başlarda çok zor geliyor ama pes etmezsen harika

0|0
    0|0
    • üst yorumda bacakları kalınlaştırdığını inceltmediğini yazmış, sen nasıl bir faydasını gördün anlatır mısın biraz kafam karıştıda

• çok kalın bacakların varsa gözle görülür bir incelme olur ama çok kalın değilse bacakların çok fark etmeyebilirsin. Selülit ve popo için mükemmel bir harekettir. Emin ol çok faydasını görürsün. Lunge hareketini deneyebilirsin squat zor gelirse aklında bulunsun. Ama çok ince bacaklarda pek sağlıklı değildir düzgün olması daha önemli :)

• https://twicsy.com/i/g4mmzd buradan bir kaç egzersize daha bakabilirsin işe yarar ;)

Yükleniyor... ;