Her şeye rağmen devam mı edersiniz, ayrılır mısınız?

sevgiliniz çok yakışıklı/güzel ve sizi deli gibi seviyor. ama siz onu ne seviyorsunuz ne de nefret ediyorsunuz. ne yaparsınız bu durumda? bulunduğum durum aynen böyle. kız arkadaşım çok güzel ancak herşey güzellikle bitmiyor. onu yaklaşık 1 ay öncesine kadar seviyordum. ancak şu an nötr. kızın niyeti çok iyi ve gereğinden fazla seviyor, bir dediğimi 2 etmiyor. bende onun yanında mutluyum ama sevgimden şüpheli gibiyim. nötr işte... üzülmemesi için bişey belli etmiyorum. akıl verin.

• Gercegi soyler ayrilirim
    A seç
  • Onun bana yanlis yapmasini beklerim, yakaladigimda ayrilirim.
    B seç
  • Hic bozmam, ayrilmam madem yaninda mutlu oluyorum.
    C seç
  • Diger. (Belirtiniz.)
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

• canım benim. kız kendisini sana o kadar bağlamış ki ve sen kızdan o kadar eminsin ki şımarmışsın. o kız senşn elin ayağın. bişey hissetmeseydin yada sevmeseydin onun yanında asla asla asla asla mutlu olamazdın. o kız hayatından çıktığı anda sen nötr. negatif eksi yanlış bişey olur kalırsın... ve ondan ayrılmayı istediğin anda kaybeden sen olursun ha barışırsınız belki.. ama kız aklını başına almış olur ve sen bazı şeyleri kaybedersin. ama dediğim gibi anlık bi duygu şu an hissettiğin bi hafta sonra düzelirsin merak etme :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• gerçeği söylerim. gerisini ona bırakırım. ister devam eder ister yoluna gider. kendi bilir.

1|2
    0|0
  • Küçükken yakısıklı erkek görünce dibim düşerdi sonra anladım ki yakısıklılık gercekten hersey degil. Seninki de bu olay gibi güzel olması cok sey ifade etmiyor. Kendini onun güzelliğine kosullama. Eger iyi anlasıyorsanız kız ozaman güzel demektir . Bence sıkılmıs veya sogumus olabilirsin bu normal . Kesinlikle bitirmeni tavsiye etmem cnkü cogu ilişkiler böyle bir anda bitiyor yerini acıya bırakıyor. Sen sogudunu sanarsın ayrılınca bi bakarsın ki aslında hayatına renk katan oymus. Biraz düşün daha sonra ara vermek istediğini söyle. Bu durumda sen ona olan baglılıgını anlarsın ve o da sende birşeylerin eksik oldugunu anlar . Böylece herkes kendine göre cabalar. Durumuna cidden üzüldüm insallah bu durumu atlatırsın sana şans diliyorum arkadasım..

0|0
    0|0
  • gerçeği söylemelisin böyle devam edersen ve o öğrenirse çok üzülür onu hiç sevmedin sanar onu kandırdın sanar o yüzden geç olmadan gerçeği söyle acı olsada gerçek bu duygularından emin değilsin gerçeklerden kaçamayız dimi :)

0|0
    0|0
  • D. O kıza olan sevgin bir anda bitmişse mutlaka bir şeyler olmuş demektir. Her ne yaptıysa tepkim de farklı olurdu...

0|0
    0|0
  • kararsız olmak bazen iyidir zaman kazandırır :) insanlara

0|0
    0|0
  • a diyorumm..

0|0
    0|0
  • gerçegi söyle kıza umut verme yazıkya

0|0
    0|0
  • nie böle oldu

0|0
    0|0
  • Gercegi soyler ayrilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• d diğer şu sıralar derslerime konsantre oluyorum beni nasıl sevdiğine değer verdiğine bağlı

0|0
    0|0
  • kızla oynama ayrıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;